11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
sobota, 22 sierpnia 2015 r. Liza

Violetta Live w Warszawie – utrudnienia w ruchu

W sobotę 22 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się impreza Violetta Live podczas której wystąpi gwiazda serialu „Violetta” Martina Stoessel. W związku z wydarzeniem w okolicach Stadionu Narodowego planowane są zmiany w ruchu.


Obszar Saskiej Kępy ograniczony al. J. Waszyngtona, Wałem Miedzeszyńskim, Zwycięzców będzie zamknięty od godz. 15.00. Ul. Saska będzie wyłączona z ruchu indywidualnego za wyjątkiem pojazdów osób posiadających identyfikatory SK, pojazdów ZTM, taksówek oraz pojazdów jednośladowych. Utrudnienia potrwają ok. 4 godzin. Otwarcie zamkniętego obszaru w okolicach Stadionu Narodowego nastąpi ok.19:00. Niektóre zmiany w ruchu będą obowiązywać do godz. 23.00. Szczegółowy opis zasad funkcjonowania komunikacji można znaleźć na stronie ZTM.

Sobotnie wydarzenie na Stadionie jest kontynuacją trasy koncertowej argentyńskiej aktorki i piosenkarki Martiny Stoessel po Polsce. W związku z sukcesem dotychczasowych koncertów w Łodzi w sierpniu 2015 roku gwiazda wystąpi na 3 koncertach w Polsce.
Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!

Zobacz też