11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
wtorek, 2 czerwca 2015 r. LN

Artyści z całego świata na pływającej scenie – startuje projekt H&M Loves Music Warsaw

Przez cztery weekendy w Warszawie będą odbywać się koncerty na pływającej po Wiśle scenie. Organizatorem przedsięwzięcia jest firma H&M. Projekt pod tytułem H&M Loves Music Warsaw rozpocznie się w piątek 5 czerwca.Znani polscy i zagraniczni artyści przez cztery czerwcowe weekendy będą występować na specjalnej pływającej po Wiśle barce ze sceną. Barka przybije do brzegu w okolicy klubów Pomost 511 i Temat Rzeka. Dzięki wyjątkowej architekturze i lokalizacji sceny czerwcowe imprezy w stolicy połączą atmosferę klubowego szaleństwa z wakacyjnymi imprezami na plaży – mówi organizator projektu H&M Loves Music Warsaw.

W ramach projektu zagrają m.in. Natalia Przybysz, Wojtek Mazolewski, Bartek Winczewski; wystąpią zespoły KAMP!, The Dumplings, Ex Boyfriends. Odwiedzą stolicę również zagraniczni wykonawcy: Vanilla Ice, Gnucci, Riva Starr, Robosonic. Każdego dnia na scenie pojawi się inny artysta. Pełną listę koncertów można znaleźć na profilu wydarzenia na facebooku. Wejście jest bezpłatne dla wszystkich.

Organizatorzy podkreślają, że będzie to zaskakująca impreza na dużą skalę: Wierzymy, że nadwiślańskie kluby mają wciąż ogromny potencjał i warto być latem właśnie tam – stąd pomysł na lokalizację. Jednocześnie, wolimy pozostawić po sobie pewne uczucie niedosytu, więc projekt trwa tylko 4 tygodnie.

Wydarzenie na Facebook

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!

Zobacz też