11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
poniedziałek, 11 maja 2015 r.

Nowoczesna rezydencja na Saskiej Kępie

Modernistyczna architektura oraz szlachetne materiały najwyższej jakości – to cechy wyróżniające kameralny apartamentowiec Villa Onyx. Przy ulicy Międzynarodowej powstaje właśnie 27 komfortowych lokali oraz reprezentacyjny penthouse. Przyjazne w aranżacji i wysokie na 3 metry apartamenty zapewnią przyszłym mieszkańcom idealną przestrzeń do życia. Całość dopełni otoczenie – lobby i korytarze zostaną wykończone eleganckimi elementami forniru, granitu oraz onyksu.

Ambicją twórców Villi Onyx jest stworzenie apartamentów harmonijnie wpisujących się w atmosferę Saskiej Kępy: - To miejsce to perła modernizmu – mówi Emanuel Grykin, wiceprezes ICON Real Estate. - Nasz projekt czerpie z najlepszych wzorców tego nurtu w architekturze – dodaje.

O komfort i bezpieczeństwo mieszkańców zadbają: obsługa recepcji oraz całodobowa ochrona. Budynek zostanie wyposażony w systemowe rozwiązania klimatyzacyjne i ogrzewanie kanałowe. W podziemiach powstaną przeznaczone dla mieszkańców miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie.Na obecnym etapie projektu – w momencie gdy wykonano już ponad 1/3 prac, co trzeci apartament znalazł już swojego nabywcę. Mieszkańcy wprowadzą się do Villi Onyx w pierwszej połowie przyszłego roku.

Biuro sprzedaży zlokalizowane jest na terenie inwestycji (godziny pracy: poniedziałek – piątek, 10.00-18.00; sobota, 10.00-16.00).ICON Real Estate od ponad 6 lat prowadzi projekty deweloperskie z segmentu premium. Ostatnimi zakończonymi sukcesem inwestycjami firmy są rewitalizacja Kamienicy Ordynackiej przy ul. Okólnik w Warszawie oraz apartamentowiec Piano House na Powiślu.
Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!

Zobacz też