11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
niedziela, 22 marca 2015 r. LN

Piknik Psychologiczny w LO im. A. Mickiewicza

IV Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza na Saskiej Kępie i Koło Naukowe Studentów Psychologii UKSW zaprasza na Piknik Psychologiczny, który odbędzie się 21 kwietnia o godz. 14.00. W programie są warsztaty i miniwykłady połączone tematyką psychologii. Celem organizatorów jest pokazanie innowacyjnego podejścia do tej dziedziny nauki.

21 kwietnia w godzinach 14.00 – 18.00 w IV LO im. A. Mickiewicza przy ul. Saskiej 59 będzie miał miejsce Piknik Psychologiczny. Patronat nad wydarzeniem objął Prorektor ks. Prof. UKSW dr hab. Maciej Bała, Dziekan Wydziału Filozofii Chrześcijańskiej Anna Latawiec oraz Instytut Psychologii UKSW. Piknik jest związany z finałem międzyszkolnego konkursu psychologicznego „W grupie siła”, którego patronem jest Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe Tomasz Kucharski.

W programie pikniku przewidziane są badania galwanometrem, pulsometrem i biofeedbackiem oraz badania refleksu. Można będzie sprawdzić własną inteligencję „skrystalizowaną”, a także przejść przez test Stroopa polegający na określeniu czasu reakcji na zadanie. Organizatorzy przygotowali również stoiska poświęcone relacjom interpersonalnym, rozwojowi osobistemu, psychologii sportu i biznesu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w szkoleniu z pierwszej pomocy.

Podczas wydarzenia odbędą się liczne konkursy z nagrodami, jednym z nich będzie rozwiązanie zagadki morderstwa. Pozostałe atrakcje to gra Monopoly, warsztaty dotyczące komunikacji oraz nauka sporządzania CV.

Wydarzenie na FacebookWiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!

Zobacz też