11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
niedziela, 11 stycznia 2015 r. LN

Organizacje pozarządowe i Urząd Dzielnicy Praga-Południe tworzą nowe strategie współpracy

Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL, FRDL Mazowsze oraz Dzielnica Praga-Południe zapraszają na cykl spotkań poświęconych współpracy południowo-praskich organizacji pozarządowych. Spotkania są organizowane w ramach projektu "Wysokie standardy współpracy z NGO's w Dzielnicy Praga-Południe Miasta Stołecznego Warszawy".


Spotkania dotyczące założeń strategii współpracy organizacji pozarządowych na Pradze Południe odbędą się na Saskiej Kępie, Grochowie i Gocławiu. Celem spotkań jest zebranie opinii na temat dotychczas stosowanych strategii oraz wprowadzenie zmian.

Cykl składa się z trzech spotkań, na każdym z których zostanie omówiona określona płaszczyzna współpracy. Pierwsze spotkanie odbędzie się 8 stycznia w godzinach 17:30 - 20:00 w PROMIE Kultury Saska Kępa przy Brukselskiej 23. Zostaną poruszone na nim kwestie tworzenia polityk publicznych. 13 stycznia w Klubie Kultury Seniora przy ul. Pawlikowskiego 2 w tych samych godzinach uczestnicy spotkania przedyskutują temat wsparcia inicjatyw obywatelskich i rozwoju południowo-praskiego III sektora. 14 stycznia w Centrum Promocji Kultury przy Podskarbińskiej 2 o godz. 17.30 rozpocznie się ostatnie spotkanie z cyklu, tematem przewodnim którego będą partnerstwa lokalne.
Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!

Zobacz też