POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 03:10 (ulica Zwycięzców)
76 aktualna temperatura -1 °C
ciśnienie 1027 hPa pm2.5 58 μg/m3
zła jakość powietrza wilgotność 86% pm10 90 μg/m3
niedziela , 11 stycznia 2015 r. , LN Zaproponuj newsa!

Organizacje pozarządowe i Urząd Dzielnicy Praga-Południe tworzą nowe strategie współpracy

Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL, FRDL Mazowsze oraz Dzielnica Praga-Południe zapraszają na cykl spotkań poświęconych współpracy południowo-praskich organizacji pozarządowych. Spotkania są organizowane w ramach projektu "Wysokie standardy współpracy z NGO's w Dzielnicy Praga-Południe Miasta Stołecznego Warszawy".


Spotkania dotyczące założeń strategii współpracy organizacji pozarządowych na Pradze Południe odbędą się na Saskiej Kępie, Grochowie i Gocławiu. Celem spotkań jest zebranie opinii na temat dotychczas stosowanych strategii oraz wprowadzenie zmian.

Cykl składa się z trzech spotkań, na każdym z których zostanie omówiona określona płaszczyzna współpracy. Pierwsze spotkanie odbędzie się 8 stycznia w godzinach 17:30 - 20:00 w PROMIE Kultury Saska Kępa przy Brukselskiej 23. Zostaną poruszone na nim kwestie tworzenia polityk publicznych. 13 stycznia w Klubie Kultury Seniora przy ul. Pawlikowskiego 2 w tych samych godzinach uczestnicy spotkania przedyskutują temat wsparcia inicjatyw obywatelskich i rozwoju południowo-praskiego III sektora. 14 stycznia w Centrum Promocji Kultury przy Podskarbińskiej 2 o godz. 17.30 rozpocznie się ostatnie spotkanie z cyklu, tematem przewodnim którego będą partnerstwa lokalne.

Ważne tematy

Dołącz do naszej społeczności

Polecamy nie tylko na Walentynki