POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 20:20 (ulica Zwycięzców)
50 aktualna temperatura 0 °C
ciśnienie 1022 hPa pm2.5 30 μg/m3
powietrze bywało lepsze wilgotność 68% pm10 43 μg/m3
poniedziałek , 3 listopada 2014 r. , LN Zaproponuj newsa!

Spotkanie z kandydatami na radnych

Stowarzyszenie Obywatelskie Saska Kępa zaprasza na spotkanie z kandydatami na radnych, które odbędzie się 6 listopada o godz. 18.30 w LO im. B. Prusa przy ul. Zwycięzców 7/9.


Zorganizowane przez SOSK spotkanie z kandydatami na radnych będzie miało miejsce w LO im. B. Prusa przy ul. Zwycięzców 7/9. Pochodzący z różnych środowisk kandydaci zaprezentują swoje programy w czwartek 6 listopada o 18.30. Wybory samorządowe odbędą się 16 listopada.

Kandydaci na radnych mają możliwość zgłoszenia udziału w spotkaniu przez wiadomość na profilu Stowarzyszenia na Facebooku. Można tam również umieszczać plakaty, spoty reklamowe i linki do stron. „Niech Kępa wie na kogo może zagłosować, z czego wybierać! Tylko jeden warunek: jeden kandydat - jedna reklama” – mówi P. Popkowski, działacz Stowarzyszenia.

Stowarzyszenie Obywatelskie Saska Kępa od 9 lat zajmuje się poszerzaniem wiedzy o Saskiej Kępie, jej historii, zabytkach, zasłużonych mieszkańcach. Organizuje spotkania i akcje obywatelskie we współpracy z innymi stowarzyszeniami i organizacjami pozarządowymi.

Wydarzenie na Facebook

Ważne tematy

Dołącz do naszej społeczności

Polecamy