POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 19:50 (ulica Zwycięzców)
49 aktualna temperatura 0 °C
ciśnienie 1022 hPa pm2.5 29 μg/m3
dobre powietrze wilgotność 68% pm10 41 μg/m3
poniedziałek , 20 października 2014 r. , DK Zaproponuj newsa!

Zbiórka rzeczy dla podopiecznych Domu Pawła

Fundacja św. Jana Jerozolimskiego już po raz trzeci w dniach od 13 października do 13 listopada organizuje zbiórkę rzeczy dla dzieci spędzających czas w jej placówce. Tym razem wszystkie podarowane sprzęty trafią do Domu Pawła, czyli do najstarszej młodzieży z ośrodka.


Wśród ich potrzeb znajdują się gry komputerowe, meble oraz ubrania. Pełną listę można znaleźć tutaj. Jeżeli ktoś dysponuje wyżej wymienionymi rzeczami, z których już nie korzysta, a nadal są w dobrym stanie i chciałby się nimi podzielić lub mógłby dofinansować organizację proszony jest o kontakt.

Fundacja św. Jana Jerozolimskiego, która mieści się w Warszawie przy ul. Królowej Aldony 13, została powołana w 1990 roku. Jest ona organizacją katolicką. Prowadzi Dom św. Mikołaja oraz Pawła będące dziennymi domami dla 38 dzieci i młodzieży. Raz w roku dla ośmiu niepełnosprawnych osób fundacja organizuje wycieczki do Lourdes.

Wszystkie podejmowane przez organizację działania są zasługą wsparcia wolontariuszy, darczyńców i sponsorów. To właśnie dzięki nim można pomóc chorym, ubogim oraz dzieciom pochodzącym z patologicznych rodzin.

Wydarzenie na Facebook

Ważne tematy

Dołącz do naszej społeczności

Polecamy