11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
niedziela, 29 czerwca 2014 r.

Smaczny Targ na Saskiej Kępie

Przez całe lato, w każdą sobotę mieszkańcy Saskiej Kępy oraz wszyscy, którzy pojawią się na Smacznych Targach będą mogli spróbować i kupić regionalne przysmaki z kraju i zagranicy. Na odwiedzających czeka także wiele innych atrakcji. Pierwsze spotkanie w najbliższą sobotę – 5 lipca. Organizatorzy zapraszają na boisko szkolne przy ul. Saskiej 78 (ZS nr 21). Start o godzinie 9:00.


Smaczny Targ to okazja, aby poznać kulinarne specjały różnych regionów Polski i całego świata. W każda letnią sobotę będzie można spróbować i kupić między innymi ekologiczne warzywa, sery kozie, korycińskie, tradycyjne wędliny cz miody prosto z pasieki.

Smaczny Targ na Saskiej kępie to nie tylko miejsce, w którym można kupić zdrową i smaczną żywność, ale także możliwość uczestniczenia w wykładach i warsztatach na trawie i miejsce w którym podczas gier i zabaw można spędzić czas na świeżym powietrzu. Dzięki przygotowanym animacjom i atrakcjom nudzić nie będą się tutaj nawet najsłodsi.

Co czeka nas w najbliższą sobotę?

W sobotę – 5 lipca, odbędzie się pierwsze ze spotkań Smacznego Targu na Saskiej Kępie. Tego dnia na boisku szkolnym przy ul Saskiej 78 powstanie „Indiańska Wioska” z wieloma atrakcjami dla najmłodszych. Dzieci będą mogły stworzyć kostiumy i pióropusze indiańskie i pomalować twarze w wojenne barwy Indian. Organizatorzy zapowiadają także inne atrakcje, takie jak balonowe wariacje czy strefę fotograficzną dla indiańskich wojowników i wojowniczek. Nie zabraknie także atrakcji dla rodziców.
Organizatorzy zapraszają do współpracy wszystkich przedsiębiorców, blogerów, artystów z Saskiej Kępy oraz podanie kontaktu do nich na maila smacznytarg@gmail.com.
Gdzie: boisko szkolne przy ZS nr 21 (ul. Saska 78)
Kiedy: soboty (pierwsze spotkanie 5 lipca)
Wstęp wolny

Wydarzenie na Facebook

Tagi: Smaczny Targ, Wakacje

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!
Zobacz również
Poznaj swojego plażowego

Poznaj swojego plażowego

sobota, 30.07.2016 17

Sezon w Dzielnicy Wisła w pełni. Choć wakacyjna aura nie zawsze rozpieszcza, liczne atrakcje i wydarzenia, pozwalają ciekawie spędzać czas nad rzeką niezależnie od pogody. Do grona aktywności dołączyły kolejne – miejskie punkty plażowe działające na bulwarze Jana Karskiego, Płycie Desantu oraz plażach: Żoliborz, Rusałka, Poniatówka i Saska. [...]

Lato w Plażowej

Lato w Plażowej

czwartek, 21.07.2016 21

Kawiarnia położona tuż przy plaży w okolicy Mostu Poniatowskiego oferuje bogaty program darmowych wydarzeń na lato. Wśród różnorodnych zajęć każdy znajdzie coś dla siebie. Planowane są m.in. koncerty, pokazy filmowe, piłka nożna czy warsztaty dla dzieci. Prezentujemy odsłonę cyklicznych wydarzeń na najbliższy tydzień. [...]

Zobacz też