POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 11:30 (ulica Zwycięzców)
54 aktualna temperatura -4 °C
ciśnienie 1027 hPa pm2.5 34 μg/m3
powietrze bywało lepsze wilgotność 59% pm10 48 μg/m3
sobota , 22 marca 2014 r. , Irmina Zaproponuj newsa!

‘69’ w Klubie Kultury Saska Kępa

Najnowsza produkcja Teatru HOTELOKO pod tytułem ‘69’ zaprezentowana zostanie w czwartek, 27 marca w Klubie Kultury. Prapremiera spektaklu odbędzie się w ramach Międzynarodowego Dnia Teatru.Jak mówią twórcy – jest to historia kobiety, która postanawia „zjeść” mężczyznę: posiąść, zawładnąć ciałem, duszą i sercem, a także historia mężczyzny, który „chcę zostać zjedzony”. Gra z widzem i skojarzeniami. Gra słów na wielu poziomach.

W opisie spektaklu czytamy: Kobieta staje przed sądem pytając: „Czy istnieją jakiekolwiek zasady moralne, według których nie mamy prawa rozporządzać naszym życiem? A może nasze życie nie należy do nas? W takim razie do kogo? Do naszych rodziców? Do społeczeństwa? Do państwa? Do kościoła? Do Boga? Za co w takim razie wolno wziąć odpowiedzialność jednostce? Czy w ogóle istnieje wolność? Sztuka próbuje odpowiedzieć na pytania, do kogo należy nasze życie i czy w ogóle istnieje wolność?

Sztuka szwajcarskiego dramaturga Igora Bauersimy w polskiej wersji reżyserowana jest przez Karolinę Kirsz.

Spektakl będzie można oglądać jeszcze 28 i 29 marca o godzinie 19:00 w Klubie Kultury Saska Kępa. Wstęp jest wolny. Występują: Agata Życzkowska i Grzegorz Stosz.

Tagi: Klub Kultury Saska Kępa,

Zobacz również
Klub Kultury Saska Kępa zyska niezależność

Klub Kultury Saska Kępa zyska niezależność

poniedziałek, 7.07.2014

Podczas czwartkowej (03 lipca) sesji Rady m. st. Warszawy radni podjęli decyzję w „sprawie zamiaru i przyczyn podziału samorządowej instytucji kultury Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy”. [...]

"Emocje zdobywania szczytów - w górach i w nauce"

"Emocje zdobywania szczytów - w górach i w nauce"

środa, 18.06.2014 8

Już w najbliższy piątek – 20 czerwca w Klubie Kultury Saska Kępa odbędzie się osiemnaste spotkanie z cyklu „Śladami Mistrzów…Wielkie Postacie na Saskiej Kępie”. [...]

Ważne tematy

Dołącz do naszej społeczności

Polecamy