11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
czwartek, 12 grudnia 2013 r. Wiktor

Dni Otwarte w Kuźni Zdrowia

W najbliższy weekend, 14-15 grudnia, odbędą się Dni Otwarte w Kuźni Zdrowia - Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych.Kuźnia Zdrowia to nowo otwarte miejsce powstałe z potrzeby ciała, serca i ducha a w nim warsztaty, wykłady, terapie, masaże, joga, koncerty, suplementacja i wiele, wiele innych atrakcyjnych wydarzeń. Jednym słowem: coś dla zmysłów i coś dla umysłów.

Założycielką Kuźni jest Magdalena Wdowiak, mieszkanka Saskiej Kępy. Zależy jej na dobrym klimacie i życzliwości oraz rozwoju w naszym rejonie, dlatego zdecydował się właśnie na Saskiej Kępie stworzyć swoje wymarzone miejsce - Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych.

Podczas Dni Otwartych zaplanowano 12 warsztatów i koncertów oraz bezpłatne konsultacje indywidualne, masaże, pokaz makijażu a także konkursy z cennymi nagrodami.

Dla gości przygotowano także Kiermasz Świąteczny z atrakcyjnymi prezentami dla bliskich. Uczestnicy Dni otwartych będą mogli zakupić książki i suplementy. Dla czytelników Saskiej Kępy z pasją przygotowano specjalną promocję. Podczas zakupów wystarczy podać hasło Saska Kępa z pasją i uzyskać w ten sposób 5% rabatu.

Zapraszamy na Dni Otwarte Kuźni Zdrowia - Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych
Gdzie: ul. Rzymska 21/1
Kiedy: 14-15 grudnia 2013

Tagi: Dni Otwarte, Kuźnia Zdrowia, Ulica Rzymska

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!
Zobacz również
Jak się jeździ samochodem po Kępie?

Jak się jeździ samochodem po Kępie?

piątek, 3.05.2013 17

Zmiany wprowadzane w ruchu na Kępie w ostatnim roku miały poprawić komfort mieszkańców. Stało się jednak inaczej, negatywne opinie wyrażane są po dziś dzień, a kierowców, którzy łamią przepisy przybywa! [...]

Zmiany drogowe na Kępie

Zmiany drogowe na Kępie

wtorek, 24.04.2012 3

W tym roku planowane są zmiany organizacji ruch na Saskiej Kępie. Ma to dotyczyć wybranych ulic naszej okolicy, a celem tych zmian jest wprowadzenie ruchu jednokierunkowego. [...]

Zobacz też