POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 19:30 (ulica Zwycięzców)
64 aktualna temperatura -5 °C
ciśnienie 1025 hPa pm2.5 44 μg/m3
powietrze bywało lepsze wilgotność 61% pm10 69 μg/m3
czwartek , 12 grudnia 2013 r. , Wiktor Zaproponuj newsa!

Dni Otwarte w Kuźni Zdrowia

W najbliższy weekend, 14-15 grudnia, odbędą się Dni Otwarte w Kuźni Zdrowia - Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych.Kuźnia Zdrowia to nowo otwarte miejsce powstałe z potrzeby ciała, serca i ducha a w nim warsztaty, wykłady, terapie, masaże, joga, koncerty, suplementacja i wiele, wiele innych atrakcyjnych wydarzeń. Jednym słowem: coś dla zmysłów i coś dla umysłów.

Założycielką Kuźni jest Magdalena Wdowiak, mieszkanka Saskiej Kępy. Zależy jej na dobrym klimacie i życzliwości oraz rozwoju w naszym rejonie, dlatego zdecydował się właśnie na Saskiej Kępie stworzyć swoje wymarzone miejsce - Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych.

Podczas Dni Otwartych zaplanowano 12 warsztatów i koncertów oraz bezpłatne konsultacje indywidualne, masaże, pokaz makijażu a także konkursy z cennymi nagrodami.

Dla gości przygotowano także Kiermasz Świąteczny z atrakcyjnymi prezentami dla bliskich. Uczestnicy Dni otwartych będą mogli zakupić książki i suplementy. Dla czytelników Saskiej Kępy z pasją przygotowano specjalną promocję. Podczas zakupów wystarczy podać hasło Saska Kępa z pasją i uzyskać w ten sposób 5% rabatu.

Zapraszamy na Dni Otwarte Kuźni Zdrowia - Centrum Rozwoju i Terapii Naturalnych
Gdzie: ul. Rzymska 21/1
Kiedy: 14-15 grudnia 2013

Tagi: Dni Otwarte, Kuźnia Zdrowia, Ulica Rzymska,

Zobacz również
Jak się jeździ samochodem po Kępie?

Jak się jeździ samochodem po Kępie?

piątek, 3.05.2013 17

Zmiany wprowadzane w ruchu na Kępie w ostatnim roku miały poprawić komfort mieszkańców. Stało się jednak inaczej, negatywne opinie wyrażane są po dziś dzień, a kierowców, którzy łamią przepisy przybywa! [...]

Zmiany drogowe na Kępie

Zmiany drogowe na Kępie

wtorek, 24.04.2012 3

W tym roku planowane są zmiany organizacji ruch na Saskiej Kępie. Ma to dotyczyć wybranych ulic naszej okolicy, a celem tych zmian jest wprowadzenie ruchu jednokierunkowego. [...]

Ważne tematy

Dołącz do naszej społeczności

Polecamy