POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 19:40 (ulica Zwycięzców)
65 aktualna temperatura -5 °C
ciśnienie 1025 hPa pm2.5 45 μg/m3
powietrze bywało lepsze wilgotność 61% pm10 70 μg/m3
wtorek , 26 listopada 2013 r. Zaproponuj newsa!

Wieczór andrzejkowy w Teatrze Powszechnym

Już 30 listopada Teatr Powszechny w Warszawie zaprasza na wyprzedaż kostiumów oraz Wieczór andrzejkowy ze spektaklami „Gdzie radość, tam cnota. Wariacje Tischnerowskie” w reżyserii Artura Barona Więcka i „Trzej muszkieterowie” (reż. Giovanny Castellanos; premiera warszawska przedstawienia). W ramach Wieczoru, po spektaklach: spotkania z aktorami, wróżby i potańcówka.

Wielka wyprzedaż teatralnych kostiumów to propozycja dla wszystkich, którzy chcieliby znaleźć w przystępnej cenie oryginalny strój na każdą okazję, lub po prostu lubią modę vintage. Wyprzedaż potrwa od 12:00 do 15:00, a wstęp na to wydarzenie jest wolny!

Natomiast wieczór andrzejkowy rozpocznie się o godzinie19:30, a zakończy o 23:00. Pierwszym spektakl, który będzie można zobaczyć tego wieczoru jest „Gdzie radość, tam cnota. Wariacje Tischnerowskie”. Pełne humoru i góralskiej muzyki przedstawienie ze znakomitymi rolami Pauliny Chruściel, Justyny Sieńczyłło, Mariusza Benoit, Tomasza Sapryka, Mariusza Wojciechowskiego i Jacka Belera. Drugi spektakl to „Trzej muszkieterowie” z Moniką Fronczek, Marcinem Perchuciem, Rafałem Rutkowskim, Maciejem Wierzbickim i Adamem Krawczukiem (powrót Teatru Montownia do Powszechnego).

Po spektaklach widzowie wezmą udział w spotkaniach przy herbacie z artystami, wspólnym wróżeniu z fusów, laniu wosku i potańcówce w teatralnym foyer. W roli interpretatorów andrzejkowych wróżb m.in.: Justyna Sieńczyłło, Dyrektor Teatru Powszechnego – Robert Gliński, Jacek Beler oraz aktorzy Teatru Montownia.

Tagi: Teatr Powszechny,

Zobacz również
Listopadowe zniżki!

Listopadowe zniżki!

sobota, 16.11.2013 24

Listopad to świetny miesiąc aby wybrać się do teatru! Teatr Powszechny jak co miesiąc przygotował dla Was specjalne zniżki [...]

Październik w Teatrze Powszechnym

Październik w Teatrze Powszechnym

czwartek, 17.10.2013 34

W tym miesiącu mamy dla Was zniżkę na spektakl w Teatrze Powszechnym Wariat i zakonnica (22, 23 października, godz. 19.00)). Na hasło: „Saska Kępa z pasją” w tych dniach będzie obowiązywała cena biletów ulgowych... [...]

Ważne tematy

Dołącz do naszej społeczności

Polecamy: czekoladowy telegram