POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 03:40 (ulica Zwycięzców)
75 aktualna temperatura -7 °C
ciśnienie 1026 hPa pm2.5 56 μg/m3
zła jakość powietrza wilgotność 71% pm10 90 μg/m3
piątek , 23 sierpnia 2013 r. Zaproponuj newsa!

Podaruj książkę lub grę planszową

Masz w domu za dużo książek i magazynów? A może na półkach zalegają nieużywane już gry planszowe? Przynieś je do Klubu Kultury na Saskiej Kępie!Klub Kultury Saska Kępa organizuje zbiórkę książek oraz gier planszowych, aby z zebranych pozycji utworzyć bogatą i ciekawą czytelnię. Będzie ona mieścić się w kawiarni na dachu budynku Klubu przy ul. Brukselskiej 23.
Książki oraz gry można przynosić do Klubu do końca sierpnia między godzinami 12 a 20. Ponadto, zbiorami będzie się można także wymieniać.

Klub Kultury na Saskiej Kępie powstał w 2011 roku i jest filią Centrum Promocji Kultury Praga Południe przy ul. Podskarbińskiej 2. Budynek ma ponad tysiąc sześćset metrów kwadratowych, a jego architektura nawiązuje do lat dwudziestych oraz trzydziestych dwudziestego wieku, kiedy w budownictwie Saskiej Kępy obowiązywał funkcjonalizm.

Na parterze znajdują się m.in sala konferencyjna, galeria sztuki czy sala taneczna. Na pierwszym piętrze możemy znaleźć salę z ekranem do projekcji filmowych, scenę oraz widownię na sto pięćdziesiąt miejsc siedzących. Na dachu zaś utworzony jest taras z powierzchnią widokową oraz kawiarnią.
W klubie organizowane są wieczorki taneczne, wernisaże czy pokazy filmowe.

Źródło: cpk.art.pl

Ważne tematy

Dołącz do naszej społeczności

Polecamy: czekoladowy telegram