11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
wtorek, 20 sierpnia 2013 r.

Czy wizyta u dentysty jest dla Ciebie wyzwaniem?

Czy wizyta w gabinecie stomatologicznym jest dla Ciebie wyzwaniem?
Czy leczenie zębów kojarzy się Tobie z dużym dyskomfortem? A może szukasz kompetentnego lekarza dentysty, który wreszcie profesjonalnie i z pietyzmem zajmie się zdrowiem Twojej jamy ustnej?


Przychodnia Stomatolgiczna Komplet zaprasza na „Drzwi otwarte do Nowoczesnej Stomatologii w Przychodniach Komplet”. Już w dniach 24 sierpnia i 21 września możesz poznać personel Naszych Przychodni, dowiesz się o najskuteczniejszych rozwiązaniach i metodach, które na co dzień są stosowane w leczeniu Pacjentów Przychodni.

"Będziesz miał okazję skorzystać z bezpłatnych konsultacji u Naszych Lekarzy, dzięki czemu dowiesz się więcej o stanie zdrowia swoich zębów i dziąseł. Kompetentny personel wyjaśni Tobie również jak dbać o jamę ustną, by cieszyć się jej zdrowiem.

Leczenie Naszych Pacjentów to przede wszystkim nasza pasja, lecz wysokie kompetencje oraz standard procedur potwierdzają również uzyskane przez Nas, a wydane przez niezależne instytucje, Certyfikaty ISO według normy PN-EN ISO 9001 : 2009 oraz Certyfikat Przyjaznej Przychodni.

Skontaktuj się z Nami w wygodny dla Ciebie sposób, ustal dogodną dla Ciebie godzinę spotkania i zobacz jak wygląda nowoczesna stomatologia w przyjaznej atmosferze."

Na wizytę możecie się umówić telefonicznie lub drogą mailową:

* do Przychodni Komplet na ulicy Zwycięzców 28
telefon 22 672 81 49, e-mail: rejestracja@implanty-komplet.pl

* do Przychodni Komplet na ulicy Garolińskiej 16
telefon 22 673 08 84, e-mail: garwolinska@implanty-komplet.pl


Uwaga konkurs!
W najbliższych dniach na naszym fanpejdżu przeprowadzimy konkurs, w każdym z nich do wygrania będą bony na bezpłatne czyszczenie zębów ufundowane przez Przychodnię Komplet!

Szczegóły pojawią się:
  • 22 sierpnia o godzinie 12:30
  • 26 sierpnia 2 września o godznie 16:40
  • 28 sierpnia o godzinie 20:20

Tagi: Dentysta, Stomatolog

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!
Zobacz również
Jak załatwiać sprawy w czasach zarazy?

Jak załatwiać sprawy w czasach zarazy?

czwartek, 2.04.2020 11

Pandemia koronawirusa niesie za sobą nie tylko ogromne zagrożenie, ale także szereg ograniczeń. Sprawdziliśmy, jak w obecnej sytuacji funkcjonuje Urząd Dzielnicy Praga Południe i poczty na terenie Saskiej Kępy. Podpowiadamy także, gdzie należy się zgłosić z bolącym zębem. [...]

Zobacz też