11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
poniedziałek, 17 czerwca 2013 r.

Wyprzedaż garażowa

23 czerwca Saskiej Kępie odbędzie się 6 z kolei edycja Wyprzedaży Garażowej. Jest to szansa, aby pozbyć się rzeczy z których, co święta wycieramy kurze, za niewygórowaną cenę.

Można sprzedać wszystko od ubrań, przez zabawki, po płyty, książki lub jakiekolwiek inne drobiazgi.Chęć udziału w tym wydarzeniu należy zgłosić do organizatorów na adres mailowy wyprzedaz.saskakepa@gmail.com


Oprócz aspektu handlowego Wyprzedaż Garażowa ma ważny aspekt towarzyski. Jest to fantastyczna okazja by spotkać się ze starymi znajomymi, zacieśnić więzi z sąsiadami lub po prostu spędzić w miły sposób niedzielne popołudnie.

Udział mogą wziąć wszyscy chętni (z wyjątkiem firm zajmujących się profesjonalnie handlem), którzy wcześniej zgłoszą stanowisko na wyżej podany adres e-mail.

Regulamin ważna rzecz!

Jak każde wydarzenie, wyprzedaż garażowa też rządzi się swoimi zasadami. Regulamin zabrania sprzedaży rzeczy objętych koncesją lub nie dopuszczonych do handlu (np.broń). Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, których wyprzedaż odbywać się będzie na samodzielnie stworzonych stanowiskach oznaczonych motywem przewodnim przedsięwzięcia, czyli kolorem zielonym. Artykuły rzecz jasna nie podlegają podatkowi VAT, a stanowiska należy organizować w obrębie posesji. Szczegółowy regulamin konkursu, do którego lektury gorąco zachęcamy, można przeczytać tutaj.

Co, gdzie i jak?

Wyprzedaż odbywać się będzie 23 czerwca w godzinach 10-17. Listę ze stoiskami, która aktualizowana jest co 48 godzin można znaleźć na fanpejdżu wydarzenia.

Mapki z wykazem stanowisk dostępne będą na 3-4 dni przed wyprzedażą. Należy na nie jeszcze poczekać, gdyż jak na swoim fanpage'u informują organizatorzy - duża część ludzi czeka ze zgłoszeniami do ostatniej chwili.

Organizatorzy: Paweł Dejmek, Klara Bogusławska, Marcin Bogusławski orazy my wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu, aktualne informacje możecie śledzić na fanpejdżu: fb.me/WyprzedazSaskaKepa, a zdjęcia z zeszył lat dostępne są w naszej galerii.

Aktualizacja [21 czerwca 2012 r. g. 20:00]

Już jest dostępna mapka wszystkich punktów wyprzedaży, w dwóch wersjach:

Tagi: Wyprzedaż Garażowa

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!
Zobacz również
Wyprzedaż garażowa na Saskiej Kępie

Wyprzedaż garażowa na Saskiej Kępie

niedziela, 9.05.2021

W niedzielę 20 czerwca odbędzie się czternasta edycja wyprzedaży garażowej na Saskiej Kępie. To kolejna okazja, aby nabyć używane przedmioty będące wciąż w dobrym stanie za okazyjną cenę. [...]

Wyprzedaż garażowa na Saskiej Kępie po raz trzynasty!

Wyprzedaż garażowa na Saskiej Kępie po raz trzynasty!

poniedziałek, 11.03.2019 35

Wyprzedaż garażowa powraca na Saską Kępę. W tym roku wyjątkowo wcześnie poznaliśmy jej termin... [...]

Wyprzedaż garażowa już w niedzielę

Wyprzedaż garażowa już w niedzielę

czwartek, 14.06.2018 27

Wyprzedaż garażowa na Saskiej Kępie to jedno z największych takich wydarzeń w Warszawie. Już w najbliższą niedzielę nasi sąsiedzi otworzą swoje bramy i garaże [...]

Wyprzedaż garażowa 2018

Wyprzedaż garażowa 2018

poniedziałek, 7.05.2018 25

Wyprzedaż garażowa powraca na Saską Kępę. Tegoroczna edycja handlu pod gołym niebem odbędzie się w niedzielę 17 czerwca. [...]

Zobacz też