POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 20:10 (ulica Zwycięzców)
18 aktualna temperatura 14 °C
ciśnienie 1005 hPa pm2.5 11 μg/m3
wspaniałe powietrze! wilgotność 73% pm10 14 μg/m3
poniedziałek, 17 czerwca 2013 r.

Wyprzedaż garażowa

23 czerwca Saskiej Kępie odbędzie się 6 z kolei edycja Wyprzedaży Garażowej. Jest to szansa, aby pozbyć się rzeczy z których, co święta wycieramy kurze, za niewygórowaną cenę.

Można sprzedać wszystko od ubrań, przez zabawki, po płyty, książki lub jakiekolwiek inne drobiazgi.Chęć udziału w tym wydarzeniu należy zgłosić do organizatorów na adres mailowy wyprzedaz.saskakepa@gmail.com


Oprócz aspektu handlowego Wyprzedaż Garażowa ma ważny aspekt towarzyski. Jest to fantastyczna okazja by spotkać się ze starymi znajomymi, zacieśnić więzi z sąsiadami lub po prostu spędzić w miły sposób niedzielne popołudnie.

Udział mogą wziąć wszyscy chętni (z wyjątkiem firm zajmujących się profesjonalnie handlem), którzy wcześniej zgłoszą stanowisko na wyżej podany adres e-mail.

Regulamin ważna rzecz!

Jak każde wydarzenie, wyprzedaż garażowa też rządzi się swoimi zasadami. Regulamin zabrania sprzedaży rzeczy objętych koncesją lub nie dopuszczonych do handlu (np.broń). Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, których wyprzedaż odbywać się będzie na samodzielnie stworzonych stanowiskach oznaczonych motywem przewodnim przedsięwzięcia, czyli kolorem zielonym. Artykuły rzecz jasna nie podlegają podatkowi VAT, a stanowiska należy organizować w obrębie posesji. Szczegółowy regulamin konkursu, do którego lektury gorąco zachęcamy, można przeczytać tutaj.

Co, gdzie i jak?

Wyprzedaż odbywać się będzie 23 czerwca w godzinach 10-17. Listę ze stoiskami, która aktualizowana jest co 48 godzin można znaleźć na fanpejdżu wydarzenia.

Mapki z wykazem stanowisk dostępne będą na 3-4 dni przed wyprzedażą. Należy na nie jeszcze poczekać, gdyż jak na swoim fanpage'u informują organizatorzy - duża część ludzi czeka ze zgłoszeniami do ostatniej chwili.

Organizatorzy: Paweł Dejmek, Klara Bogusławska, Marcin Bogusławski orazy my wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu, aktualne informacje możecie śledzić na fanpejdżu: fb.me/WyprzedazSaskaKepa, a zdjęcia z zeszył lat dostępne są w naszej galerii.

Aktualizacja [21 czerwca 2012 r. g. 20:00]

Już jest dostępna mapka wszystkich punktów wyprzedaży, w dwóch wersjach:

Tagi: Wyprzedaż Garażowa

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!
Zobacz również
Wyprzedaż garażowa 2016

Wyprzedaż garażowa 2016

wtorek, 3.05.2016 27

Trwają zgłoszenia do tegorocznej 10. Wyprzedaży Garażowej która odbędzie się już w czerwcu! W wyprzedaży może wziąć udział każdy. Osoby które zgłoszą swój udział organizatorom... [...]

Wyprzedaż garażowa na Kępie już w niedzielę!

Wyprzedaż garażowa na Kępie już w niedzielę!

piątek, 22.06.2012 53

Już w najbliższą niedzielę, 24 czerwca, odbędzie się po raz piąty wyprzedaż garażowa na Saskiej Kępie. Znamy już dokładną mapkę stoisk. [...]

Ruszyły zapisy na wyprzedaż garażową

Ruszyły zapisy na wyprzedaż garażową

środa, 13.06.2012 116

Już wiemy! Tegoroczna wyprzedaż garażowa odbędzie się 24 czerwca. Można już zgłaszać swoje stoiska. [...]

Wyprzedaż garażowa

Wyprzedaż garażowa

środa, 15.06.2011 5

19 Czerwca po raz czwarty odbędzie się Wyprzedaż garażowa na Saskiej Kępie. To świetna okazja do pozbycia się zbędnych ubrań, zabawek i przeróżnych przedmiotów. [...]