POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 05:10 (ulica Zwycięzców)
64 aktualna temperatura -7 °C
ciśnienie 1021 hPa pm2.5 44 μg/m3
powietrze bywało lepsze wilgotność 84% pm10 69 μg/m3
wtorek , 14 maja 2013 r. , MT Zaproponuj newsa!

SuperFinał powraca na Narodowy

Tegoroczny, VIII SuperFinał Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego odbędzie się na arenie Stadionu Narodowego w niedzielę, 14 lipca. To już drugi z rzędu, po spektakularnym sukcesie zeszłorocznej edycji, mecz finałowy organizowany przez PLFA na tym obiekcie.

O tytuł mistrza staną dwie z ośmiu drużyn najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce - Topligi: AZS Silesia Rebels, Devils Wrocław, Giants Wrocław, zeszłoroczni mistrzowie - Seahawks Gdynia, Kozły Poznań, Warsaw Eagles, Warsaw Spartans, Zagłębie Steelers Interpromex.

NAC SuperFinał na Stadionie Narodowym to największa i najważniejsza impreza tego typu w Polsce. Tegoroczne rozgrywki finałowe stanowią kolejną okazję, aby poznać zasady i doświadczyć na żywo emocji towarzyszących widowiskom futbolu amerykańskiego. W Polsce to wciąż bardzo młoda, ale dynamicznie rozwijająca się dyscyplina. Tak jak rok temu, organizatorzy gwarantują niezapomniane przeżycia zarówno wytrawnym kibicom, jak i rodzinom, fanom innych dyscyplin i wszystkim, którzy chcą ciekawie i aktywnie spędzić czas. W zeszłym roku widowisko przyciągnęło 23 000 widzów.

Ważne tematy

Dołącz do naszej społeczności

Polecamy