11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
poniedziałek, 29 kwietnia 2013 r. MT

Trwają zgłoszenia do kolejnej edycji konkursu 'Pamiętajmy o Osieckiej'

Do 31 maja br. można nadsyłać zgłoszenia do 16. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego "Pamiętajmy o Osieckiej" 2013. Zaproszenie organizatorów skierowane jest do wszystkich miłośników twórczości poetki, którzy ukończyli 16 lat i chcieliby zaprezentować interpretację wybranych przez siebie piosenek autorstwa artystki na scenie.
Jak co roku, na autorów najlepszych wykonań czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe oraz szansa wystąpienia przed szeroką publicznością podczas festiwalu "Pamiętajmy o Osieckiej", który odbędzie się we wrześniu w Warszawie.

Formularz zgłoszeniowy do konkursu należy pobrać ze strony organizatora i odesłać pocztą elektroniczną lub tradycyjną do końca maja. W zgłoszeniu należy podać dwa zdania o sobie oraz informację o wybranym repertuarze. Wszyscy chętni wezmą udział w przesłuchaniach, które odbędą się 10, 11 i 12 czerwca br. w siedzibie radiowej Trójki w Warszawie. Finaliści konkursu wystąpią podczas festiwalu Agnieszki Osieckiej na scenach Muzeum Powstania Warszawskiego i Teatru Muzycznego Roma oraz w Studium Muzycznym Polskiego Radia, z którego transmisję nada radiowa Trójka.

Organizatorem konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej" jest Fundacja Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej, prowadzona przez córkę poetki, Agatę Passent.Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!

Zobacz też