11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
czwartek, 2 maja 2013 r. MT

O bezpieczeństwie na Pradze-Południe

W czwartek, 9 maja br. o godz 18.00 odbędzie się w Centrum Promocji Kultury spotkanie z cyklu debat dzielnicowych na temat bezpieczeństwa w Warszawie, którego organizatorem jest Urząd m.st. Warszawy. Celem tych debat jest stworzenie przestrzeni dialogu i wymiany myśli między władzami, służbami porządkowymi i mieszkańcami w celu poprawy bezpieczeństwa w ich dzielnicach

Panelistami na spotkaniu będą wojewoda mazowiecki, Jacek Kozłowski, burmistrz dzielnicy Praga-Południe, Tomasz Kucharski, oraz przedstawiciele Komendy Stołecznej Policji i Straży Miejskiej m.st. Warszawy. Do udziału w spotkaniu zaproszeni są wszyscy mieszkańcy zainteresowani stanem i poprawą bezpieczeństwa w swojej okolicy. Uczestnicy debaty będą mogli dowiedzieć się o sposobach działania i przeciwdziałania zagrożeniom przez władze Mazowsza, miasta i służby bezpieczeństwa. W trakcie debaty mieszkańcy mogą też zgłaszać własne uwagi, obawy i rozwiązania.

Debata na Pradze-Południe to ósme z cyklu spotkań o bezpieczeństwie w stolicy. Podobne odbyły się już na Bemowie, Bielanach, Woli, Białołęce, Targówku, Pradze-Północ i Żoliborzu.

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!

Zobacz też