11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
wtorek, 5 marca 2013 r.

Dołącz do Chóru Epifania!

Chór Epifania istnieje od 1991 roku i składa się głównie ze studentów i absolwentów warszawskich szkół i uczelni. Od zawsze związany jest z naszą Saską Kępą. Od 2002 roku działa przy parafii Miłosierdzia Bożego przy ulicy Ateńskiej, a wcześniej w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy przy ulicy Nobla.

1 marca chór ogłosił nabór. Epifania poszukuje mężczyzn w wieku 20 - 35, z chociaż minimalną umiejętnością śpiewu. Oczywiście najważniejsze są chęci :)

Wystarczy przyjść na próbę chóru w dowolny poniedziałek lub czwartek o godzinie 19:30 do sali nad zakrystią kościoła Miłosierdzia Bożego przy ulicy Ateńskiej 12 (wejście z prawej strony).

Więcej o Epifanii możecie przeczytać na stronach:Tagi: Chór, Epifania

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!
Zobacz również
Koncert saskokępskiego chóru Epifania

Koncert saskokępskiego chóru Epifania

wtorek, 19.06.2012

Federacja Caecilianum, Klub Sympatyków Orkiestry Sinfonietta Saska i Chóru Epifania, Proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego na Saskiej Kępie ks. Andrzej Dybek zapraszają na koncert na zakończenie sezonu artystycznego chóru Epifania. [...]

Koncert chóru EPIFANIA

Koncert chóru EPIFANIA

poniedziałek, 26.03.2012 1

Chór Epifania i Proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego zapraszają na koncert "Requiem d-moll" Wolfganga Amadeusza Mozarta. [...]

Zobacz też