11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
poniedziałek, 26 listopada 2012 r.

UKS Spartakus

"Spartakus" to uczniowski klub sportowy o profilu siatkarskim działający przy Zespole Szkół nr 84 (ul. Zwycięzców 44) już od 1995 roku! Odnosi sukcesy nie tylko w zawodach dzielnicowych, ale również warszawskich i krajowych.

Jak czytamy na stronie działalność sportowa klubu opiera się przede wszystkim na uczestnictwie w zawodach organizowanych przez SZS Pragi Płd. W okresie ferii zimowych Klub organizuje obozy narciarski, a w wakacje kolonie o profilu sportowo- językowym. W celu popularyzacji sportu i rekreacji w szkole organizowane są dodatkowe imprezy jak: ”Otwarte mistrzostwa szkoły w narciarstwie zjazdowym”.

Od lat najlepszym w pracy z dziećmi i osiągającym sukcesy! Dziewczęta z naszego klubu corocznie są najlepsze na Pradze-Południe, liczą się w Warszawie oraz w kraju, gdzie są zapraszane na turnieje mini siatkówki. Tak o Klubie mówi pan Tadeusz - rodzic jednego z dzieci grających w Klubie.

Zespół UKS Spartakus w ostatnią sobotę (24.11.2012 r.) wygrał Mikołajkowy Turniej w Węgrowie w kategorii "dwójek", pozostawiając za sobą drużyny z Warszawy, Białegostoku, Tomaszowa Mazowieckiego, Białej Podlaskiej i Węgrowa!.

Pan Tomasz apeluje do nas: Jednak nasz klub potrzebuje SPONSORA, który pozwoliłby naszym dzieciom rozwijać się pełniej i sprawniej. Dzisiaj jest to praca społeczna/charytatywna trenerów oraz nas rodziców! Mamy swoje marzenia sportowe które chcielibyśmy spełnić!
- Takim marzeniem jest zorganizowanie cyklicznego, corocznego turnieju o Puchar Saskiej Kępy dla dzieci w wieku 10-12 lat w kategorii dziewcząt i chłopców.
- Takim marzeniem jest możliwość grania i trenowania we własnych strojach z prawdziwego zdarzenia!
- Takim marzeniem jest gra na turniejach siatkarskich w całym kraju !

Te marzenia mogą się ziścić tylko przy boku prężnego sponsora! Sponsora z gorącym sercem do siatkówki, ale i gorąco bijącym sercem na potrzeby dzieci, które by chciałyby realizować swoją sportową pasję! Proszę z całego serca o pomoc dla naszych dziewcząt i chłopców z UKS Spartakus Warszawa.


Przyłączamy się do tego apelu, więc jeśli chcielibyście pomóc Klubowi, lub znacie pasjonatów którzy z chęcią pomogą przekażcie taką informacje do pana Tadeusza Szweda (ajmt [kropka] szwed [małpka] o2 [kropka] pl lub telefonicznie 601 35 80 39).

Tagi: Uks Spartakus, Zs84

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!

Zobacz też