POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 19:00 (ulica Zwycięzców)
52 aktualna temperatura -11 °C
ciśnienie 1030 hPa pm2.5 32 μg/m3
powietrze bywało lepsze wilgotność 65% pm10 43 μg/m3
poniedziałek , 1 października 2012 r. Zaproponuj newsa!

Gimnazjum nr 20 ma nowe boisko!

W ostatni weekend na terenie Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej (ul. Afrykańska 11) odbył się piknik połączony z uroczystym oddaniem do użytku zespół nowych boisk sportowych. Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 10:30 ślubowaniem uczniów klas pierwszych, a sam piknik był otwarty dla wszystkich mieszkańców Saskiej Kępy, w szczególności tych z osiedla "Ateńska".

Gimnazjum przy ul. Afrykańskiej dysponuje nowymi boiskami do siatkówki, piłki ręcznej, koszykówki oraz piłki nożnej. Pojawiły się też bieżnie (okólna i prosta) oraz miejsce do trenowania skoku w dal.

Dzięki współpracy szkoły ze spółdzielnią "Ateńska" kompleks będzie dostępny nie tylko dla uczniów. Mieszkańcy będą mogli z niego korzystać w godzinach 16.00 do 20.00. Po zmroku obiekt będzie oświetlony, zainstalowano na nim również monitoring.

Tagi: Gimnazjum Nr 20, Ulica Afrykańska, Ulica Ateńska,

Zobacz również
Powstaną ekrany akustyczne oraz nowa nawierzchnia jezdni

Powstaną ekrany akustyczne oraz nowa nawierzchnia jezdni w alei Stanów Zjednoczonych

środa, 24.05.2017 84

Po kilku latach czekania, przedstawiciele Spółdzielni Mieszkaniowej Ateńska w końcu doczekali się pozytywnego rozwiązania sprawy, o którą tak długo walczyli. Powstaną ekrany akustyczne a także wymieniona zostanie nawierzchnia jezdni w alei Stanów Zjednoczonych. [...]

Najpiękniejsze obiekty zielone w Warszawie

Najpiękniejsze obiekty zielone w Warszawie

poniedziałek, 12.09.2016 13

Mamy przyjemność poinformować, że w 33. konkursie „Warszawa w kwiatach i zieleni” zostały nagrodzone dwa obiekty z Saskiej Kępy. Zarząd Główny Towarzystwa Przyjaciół Warszawy wyróżnił [...]

Ważne tematy

Dołącz do naszej społeczności

Polecamy