80 aktualna temperatura 2 °C
ciśnienie 1016 hPa pm2.5 65 μg/m3
Zła jakość powietrza! wilgotność 99% pm10 95 μg/m3
poniedziałek, 26 marca 2012 r.

Koncert chóru EPIFANIA

Chór Epifania i Proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego zapraszają na koncert "Requiem d-moll" Wolfganga Amadeusza Mozarta.

Koncert odbędzie się w Niedzielę Palmową (1 kwietnia) o godzinie 17:00 w kościele Miłosierdzia Bożego na Saskiej Kępie, przy ulicy Ateńskiej 12. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Wykonawcy: soliści (Justyna Adamska - sopran, Maja Wojnarowicz - alt, Piotr Łazowski - tenor, Bogdan Śliwa - bas), Orkiestra Kameralna Sinfonietta Saska, Chór Epifania, dyryguje Wiesław Jeleń.

Chór EPIFANIA powstał w 1991 r., a jego założycielem i dyrygentem jest Wiesław Jeleń. Od 2002 roku chór działa przy parafii Miłosierdzia Bożego przy ulicy Ateńskiej 12 w Warszawie - wcześniej w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy (przy ulicy Nobla 16). Więcej o chórze Epifania i aktualnych koncertach przeczytacie na stronie chóru Epifania.

Tagi: Epifania, Kościół

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!
Zobacz również
Ukazała się historia parafii na Saskiej Kępie

Ukazała się historia parafii na Saskiej Kępie

sobota, 15.06.2013 13

Historia naszej parafii przy ulicy Nobla sięga 1938 roku. "Pamięć i wdzięczność" to pozycja poświęcona nie tylko historii kościoła, ale i jego wiernych oraz duchownych. [...]

Dołącz do Chóru Epifania!

Dołącz do Chóru Epifania!

wtorek, 5.03.2013 2

Kilka dni temu Chór Epifania ogłosił nowy nabór, poszukiwani są... [...]

Koncert saskokępskiego chóru Epifania

Koncert saskokępskiego chóru Epifania

wtorek, 19.06.2012

Federacja Caecilianum, Klub Sympatyków Orkiestry Sinfonietta Saska i Chóru Epifania, Proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego na Saskiej Kępie ks. Andrzej Dybek zapraszają na koncert na zakończenie sezonu artystycznego chóru Epifania. [...]

Zobacz też