POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 10:40 (ulica Zwycięzców)
43 aktualna temperatura 1 °C
ciśnienie 1023 hPa pm2.5 26 μg/m3
dobre powietrze wilgotność 55% pm10 37 μg/m3
sobota , 17 marca 2012 r. Zaproponuj newsa!

Tylko dla Was upust w Teatrze Powszechnym!

Nieskończona historia, Sebastian X i Czynny do odwołania - na te trzy premierowe spektakle możecie się wybrać w marcu do Teatru Powszechnego.

Dzisiaj szczególnie chcemy Wam przybliżyć spektakl Nieskończona historia. Reżyserem tej sztuki jest Piotr Cieplak, jeden z najciekawszych polskich reżyserów teatralnych, który po pięciu latach powrócił do Teatru Powszechnego.

Widowisko w jego reżyserii to opowieść o jednym przedpołudniu z życia mieszkańców starej kamienicy, przedstawione w nowatorski, wyjątkowy sposób. Na scenie 12 aktorów, którzy zdradzają intymne sekrety swoich bohaterów i osobliwe rytuały ich codziennego dnia. Dowcip i absurd przeplatają się z doniosłością i powagą, a towarzysząca widowisku muzyka czyni całość genialnym, bardzo oryginalnym dziełem, które zaskakuje i skłania do refleksji.

- reklama -
Wraz z premierą spektaklu Nieskończona historia w Teatrze Powszechnym odbędzie się wernisaż prac Janusza Kapusty, autora plakatu do przedstawienia. Wystawa przedstawia ponad 50 rysunków artysty z różnych okresów jego twórczości. Widzowie mogą podziwiać dzieła rysownika już od 11 marca.

W marcu wraz z Teatrem Powszechnym proponujemy Wam upust właśnie na spektakl Nieskończona historia. Na spektakle w terminach: 18, 20, 21 marca możecie nabyć normalne bilety w cenie ulgowych (w tym przypadku 45, 35 i 30 zł, w zależności od strefy)

Szczegóły upustu znajdziecie w sekcji Konkursy i upusty.

Tagi: Kultura, Teatr Powszechny,

Zobacz również
Festiwal Kultury Greków Polskich na Saskiej Kępie

Festiwal Kultury Greków Polskich na Saskiej Kępie

środa, 25.10.2017 8

W dniach 14 – 16 października w naszym saskokępskim PROMie Kultury odbyła się kolejna edycja Festiwalu Kultury Greków Polskich. Na zgromadzonych czekało moc atrakcji między innymi koncerty, warsztaty tańców ludowych, a także potańcówki. [...]

Srebrny medal Gloria Artis dla Pana Tadeusza Burchackiego z Saskiej Kępy!

Srebrny medal Gloria Artis dla Pana Tadeusza Burchackiego z Saskiej Kępy!

poniedziałek, 26.12.2016 31

20 grudnia 2016 roku w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego zostały wręczone przez wicepremiera, ministra prof. Piotra Glińskiego medale „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”. Wśród laureatów znalazł się mieszkaniec naszej Saskiej Kępy Pan Tadeusz Burchacki. [...]

Ważne tematy

Dołącz do naszej społeczności

Polecamy