POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 19:30 (ulica Zwycięzców)
64 aktualna temperatura -5 °C
ciśnienie 1025 hPa pm2.5 44 μg/m3
powietrze bywało lepsze wilgotność 61% pm10 69 μg/m3
poniedziałek , 5 marca 2012 r. Zaproponuj newsa!

W najbliższych dniach...

W najbliższym wtorek 6 marca odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Nieznane pasje znanych ludzi". Tym razem gościem w Klubie Kultury Saska Kępa będzie Edward Linde Lubaszenko - polski aktor filmowy i teatralny, odtwórca wielu ról teatralnych i filmowych . Ojciec aktora i reżysera Olafa Lubaszenki. Żeby na żywo posłuchać ciekawostek z życia Edwarda Linde Lubaszenko wybierzcie się na spotkanie we wtorek o godzinie 19.30 w Klubie Kultury Saska Kępa. Wstęp wolny!

Ale to nie koniec atrakcji na ten tydzień. 7 marca również w Klubie Kultury Saska Kępa specjalny występ z okazji Dnia Kobiet - kabaret muzyczny "Polskie-kobiece". Będzie to 50 minutowy występ muzyczny w wykonaniu młodych aktorek Matyldy Damięckiej i Marty Wardyńskiej.

- reklama -
Finalistki Konkursu Agnieszki Osieckiej przy współpracy reżysera Adama Biernackiego stworzyły dowcipny spektakl oparty o zapomniane przeboje popularnych niegdyś gwiazd polskiej estrady. Między innymi piosenki Violetty Villas, Sławy Przybylskiej, Hanki Ordonówny, Kaliny Jędrusik, Danuty Błażejczyk wkomponowane w zabawną historię tworzą niepowtarzalny, uroczy klimat kobiecego świata. Występ zacznie się o godz. 19:00, bilety będą dostępne od godz. 17:00 w cenie 10 zł.

Warto również przypomnieć, że z okazji Dnia Kobiet na terenie Urzędu Dzielnicy Praga-Południe, na ul. Grochowskiej 274 odbędą się bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat. Badania zostały zorganizowane właśnie 8 marca i będą trwać od godziny 10:00 do 14:00. Więcej szczegółów możecie przeczytać w broszurze dotyczącej bezpłatnych badań.

Pamiętajcie również o naszej tulipanowej akcji na dzień kobiet.

Tagi: Dzień Kobiet, Saski Trójkąt,

Zobacz również
The Kiwi Johnny Cash na Saskiej Kępie

The Kiwi Johnny Cash na Saskiej Kępie

poniedziałek, 11.06.2012

Noel Coutts - żeglarz, wokalista i gitarzysta, autor tekstów, aktor i poeta, urodził się na Szetlandach. Dzisiaj wraz z żoną Elą dzieli życie pomiędzy Queenstown w Nowej Zelandii i dom Eli w Polsce. [...]

Opowieść o pierwszym ułanie Rzeczypospolitej

Opowieść o pierwszym ułanie Rzeczypospolitej

niedziela, 3.06.2012

W Klubie Kultury Saska Kępa odbędzie się wyjątkowe spotkanie literackie "Pan przecież zna Wieniawę". [...]

Ważne tematy

Dołącz do naszej społeczności

Polecamy