POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 23:50 (ulica Zwycięzców)
59 aktualna temperatura -7 °C
ciśnienie 1027 hPa pm2.5 39 μg/m3
powietrze bywało lepsze wilgotność 71% pm10 60 μg/m3
poniedziałek , 5 marca 2012 r. Zaproponuj newsa!

Nie tylko o Kępie z Hanną Faryna - Paszkiewicz

W ramach działalności naszego serwisu chcielibyśmy dotrzeć do osób, które o naszej ukochanej dzielnicy wiedzą najwięcej. Jedną z nich jest dr Hanna Faryna-Paszkiewicz - historyk sztuki, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, varsavianistka specjalizująca się w architekturze i tematyce Sasko-Kępskiej.

Na swoim koncie ma m.in. trzy książki na jej temat. Jej naukowa wiedza jest dodatkowo poparta praktyką - na Saskiej Kępie mieszkała przez kilkadziesiąt lat, a teraz – mimo wyprowadzki – nadal często przyjeżdża i obserwuje co się na niej zmienia. Zupełnie jak my.

- reklama -
Zapraszamy Was na rozmowę Bartka Rymkiewicza z panią Hanną o naszej pięknej okolicy z w wywiadzie Słabe i mocne strony Saskiej Kępy.

Przeczytajcie jak pani Hanna rozpoczęła "przygodę" z Saską Kępą i jakie są jej ulubione miejsca tutaj. Nie zabraknie również tematu Stadionu Narodowego, Klubu Kultury i wielu innych!

Tagi: Wywiad,

Zobacz również
Wywiad z radną Magdaleną Czerwosz

Wywiad z radną Magdaleną Czerwosz

piątek, 9.05.2014 10

W zakładce wywiady czeka na Was wywiad z Przewodniczącą Rady Osiedla Saska Kępa i radną Miasta Stołecznego Warszawy, doskonale wszystkim znaną Magdaleną Czerwosz. [...]

Wywiad z kierowniczką Klubu Kultury Saska Kępa

Wywiad z kierowniczką Klubu Kultury Saska Kępa

piątek, 3.01.2014 9

Klub Kultury Saska Kępa istnieje od ponad dwóch lat. Od 2011 mieści się w nowoczesnym i funkcjonalnym budynku przy ulicy Brukselskiej. Do niedawna niewiele się tu działo... [...]

Ważne tematy

Dołącz do naszej społeczności

Polecamy: czekoladowy telegram