POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 03:50 (ulica Zwycięzców)
81 aktualna temperatura -1 °C
ciśnienie 1024 hPa pm2.5 68 μg/m3
zła jakość powietrza wilgotność 94% pm10 96 μg/m3
środa , 15 lutego 2012 r. Zaproponuj newsa!

Kup Pan Bon!

Do końca lutego możecie wspomóc Galerię Czułość. Kupując specjalne bony pomożecie w organizacji najbliższych wystaw, ale to nie wszystko! Bony będzie można wymienić na dowolne fotografie z galerii.

Jak podkreślają założyciele Galerii Czułość: Witek Orski i Janek Zamoyski cały czas starają się być niezależni i niezależnymi chcą pozostać. W związku z tym potrzebują m.in. Waszej pomocy. Przedstawili bardzo ciekawy pomysł na zdobycie kolejnych funduszy - w galerii aktualnie planowane są trzy indywidualne wystawy fotografów. Na razie brakuje jednak pieniędzy na ich produkcję, czyli druk i oprawę.

- reklama -
W związku z tym Galeria Czułość zaprasza do zakupu bezterminowych bonów, które mogą być wymienione na jedno zdjęcie z dowolnej prezentowanej wystawy w galerii. Cena takiego bonu jest o 1/3 niższa niż cena prac na wystawie. Fotografie oferowane przez Czułośc mają wartość archiwalną i kolekcjonerską.

Pieniądze uzyskane z akcji Kup Pan Bon! zostaną w całości przeznaczone na produkcję kolejnych wystaw Czułości. Pytania dotyczące zakupu bonów kierujcie na: galeria.czulosc@gmail.com.

Tagi: Galeria Czułość, Wystawa,

Zobacz również
Duńska sztuka z polskim akcentem zawitała na Saską Kępę

Duńska sztuka z polskim akcentem zawitała na Saską Kępę

czwartek, 7.09.2017 7

Duńska sztuka z polskim akcentem zawitała na Saską Kępę. Szóstego września Galeria PROM Kultury przy ul. Brukselskiej 23 razem z Duńskim Instytutem Kultury zorganizowała wernisaż wystawy „Jan Holger Jerichau - rzeźba i grafika”. [...]

XII Międzynarodowe Biennale Ceramiki Stowarzyszenia KERAMOS „Kolor”

XII Międzynarodowe Biennale Ceramiki Stowarzyszenia KERAMOS „Kolor”

czwartek, 19.01.2017 5

11 stycznia odbył się wernisaż międzynarodowej wystawy ceramiki Stowarzyszenia Artystów Ceramików Keramos. Otwarcie odbyło się w naszym PROMIE Kultury przy ul. Brukselskiej 23. Wystawę będzie można oglądać do 1 lutego 2017 roku. [...]

Ważne tematy

Dołącz do naszej społeczności

Polecamy nie tylko na Walentynki