POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 03:30 (ulica Zwycięzców)
76 aktualna temperatura -7 °C
ciśnienie 1026 hPa pm2.5 57 μg/m3
zła jakość powietrza wilgotność 71% pm10 93 μg/m3
poniedziałek , 6 lutego 2012 r. Zaproponuj newsa!

Spotkanie z Mateuszem Damięckim

Mateusz Damięcki - dla jednych Cezary Baryka z "Przedwiośnia" Filipa Bajona, dla innych Michał - jeden z głównych bohaterów "Egzaminu z życia" bądź Andrzej z "Teraz albo nigdy". Dla fanów tańca- filmowy partner Izabelli Miko z "Kochaj i tańcz". Przede wszystkim jednak zdolny i przystojny aktor młodego pokolenia, który w swoim życiu oprócz aktorstwa ma wiele pasji. Jedną z nich podzieli się z uczestnikami spotkania 8 lutego opowiadając o niezwykłej wyprawie na Syberię, którą odbył wraz z pięcioma przyjaciółmi w 2009 roku. Przez 63 dni, 3 Mercedesami G przebyli oni 25 000 km. Opowieść Mateusza o trudach przemierzania tajgi i tundry uzupełni projekcja filmu dokumentalnego, który powstał podczas ekspedycji.

- reklama -
Po seansie odbędzie się dyskusja z gościem, podczas której porozmawiamy między innymi o międzykulturowych podobieństwach i różnicach Polski i Rosji, sprawdzimy ile prawdy kryje się w stereotypach i zapytamy o to, jak przygotować się do takiej dalekiej podróży.

Tagi: Saski Trójkąt,

Zobacz również
The Kiwi Johnny Cash na Saskiej Kępie

The Kiwi Johnny Cash na Saskiej Kępie

poniedziałek, 11.06.2012

Noel Coutts - żeglarz, wokalista i gitarzysta, autor tekstów, aktor i poeta, urodził się na Szetlandach. Dzisiaj wraz z żoną Elą dzieli życie pomiędzy Queenstown w Nowej Zelandii i dom Eli w Polsce. [...]

Opowieść o pierwszym ułanie Rzeczypospolitej

Opowieść o pierwszym ułanie Rzeczypospolitej

niedziela, 3.06.2012

W Klubie Kultury Saska Kępa odbędzie się wyjątkowe spotkanie literackie "Pan przecież zna Wieniawę". [...]

Ważne tematy

Dołącz do naszej społeczności

Polecamy: czekoladowy telegram