11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
środa, 7 grudnia 2011 r.

Studio Wokalne Agaty Wrońskiej

Studio Wokalne Agaty Wrońskiej to miejsce, w którym osoby kochające śpiewać mogą kształcić się profesjonalnie, uczęszczać na lekcje śpiewu, muzykować, spotykać się i zawierać przyjaźnie. Zajęcia w Studiu Wokalnym skierowane są zarówno do profesjonalnych śpiewaków, piosenkarzy, aktorów, nauczycieli, jak i do osób, dla których śpiewanie jest chwilą oddechu od codziennego pośpiechu i zgiełku. W studiu uczą się dzieci, młodzież i dorośli, których łączy pasja i miłość do muzyki.

Studio powstało w 2007 roku. Na początku na zajęcia uczęszczało kilkanaście osób. Głównie byli to dawni uczniowie oraz przyjaciele Pani Agaty Wrońskiej, którzy, gdy tylko dowiedzieli się o Studiu, postanowili wrócić do nauki śpiewu. Ciepła atmosfera Studia, przyjazne podejście Pani Agaty do uczniów, sobotnie wspólne zajęcia zainteresowały wielu i liczba słuchaczy zaczęła się szybko wzrastać.

Jak wygląda Studio teraz?

Od 10 września 2011 roku Studio Wokalne Agaty Wrońskiej jest placówką oświatową I i II stopnia. Mogą się u nas uczyć dzieci, młodzież i dorośli. Głównym naszym celem jest propagowanie i rozwijanie pasji do śpiewu. Nie chcemy budzić w naszych uczniach konkurencji, uczymy wspólnej pracy nad utworami. Na licznych koncertach prezentujemy osiągnięcia naszych słuchaczy. Prowadzimy przygotowania do konkursów, które pomagają walczyć z tremą oraz pokazujemy, jak wyglądają castingi.

Nasi słuchacze spotykają się i zawierają przyjaźnie nie tylko na Saskiej Kępie w Warszawie. Studio organizuje również wyjazdowe warsztaty letnie. Jest to tygodniowy wyjazd, podczas którego uczniowie, których łączy pasja do muzyki klasycznej oraz rozrywkowej mogą spotkać się oraz rozwijać swoje umiejętności wokalne. Chcemy, aby każdy uczestnik mógł znaleźć u nas miejsce dla siebie. To, co się jest najważniejsze w naszej działalności, to indywidualne podejście do każdego słuchacza oraz oparcie nauki o autorskie programy. Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę.

Studio Wokalne Agaty Wrońskiej dysponuje profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym, dzięki czemu zapewniamy naszym słuchaczom udział w licznych koncertach, przedstawieniach oraz spektaklach. Naszym celem jest stworzenie wspólnie muzykującej grupy przyjaciół, która będzie czerpała przyjemność z występowania i muzykowania na co dzień.

Studio Wokalne Agaty Wrońskiej


Więcej informacji o zajęciach oraz koncertach można znaleźć na stronie internetowej: www.studiowokalne.waw.pl.

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!

Zobacz też