11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
niedziela, 4 grudnia 2011 r.

Wyniki plebiscytu w Klubie Kultury

W połowie października informowaliśmy o konkursie na nazwę Klubu Kultury. Pierwszego grudnia poznaliśmy wyniki tego plebiscytu.

W połowie października informowaliśmy Was o ogłoszonym plebiscycie na nazwę nowotwartego Klubu Kultury. Konkurs zakończył się 15 listopada a przedstawienie i omówienie miało nastąpić 1 grudnia o godzinie 18 oczywiście przy ulicy Brukselska 23.

Chcieliśmy jako pierwsi przekazać Wam wyniki plebiscytu, dlatego też pojawiliśmy się na tej "uroczystości". Na miejscu spotkaliśmy jeszcze cztery osoby zainteresowane konkursem m.in. panią Teresę Skupień (Towarzystwo Przyjaciół Saskiej Kępy) i Kasię Kazimierowską (Kępa Cafe)

O wyborze nazwy poinformowała nas w krótkiej rozmowie w holu przedstawicielka klubu pani Karolina. Dowiedzieliśmy się, że oddano około 28 głosów na nazwę klubu i poniżej dwudziestu na nazwę galerii. Najwięcej głosów było na nazwy:

  • Klub Kultury Saska Kępa
  • Galeria Saska Kępa

Po przedstawieniu tych wyników rozgorzała dyskusja na temat ilości zebranych głosów i sposobu informowania mieszkańców o konkursie.

2 grudnia otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie wyników i listę wszystkich zgłoszonych propozycji. Zapraszamy do zapoznania się z nią: wyniki.

Tagi: Ulica Brukselska

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!
Zobacz również
Skwer na rogu Lotaryńskiej i Brukselskiej: to tutaj odetchniesz wiosną i latem

Skwer na rogu Lotaryńskiej i Brukselskiej: to tutaj odetchniesz wiosną i latem

wtorek, 14.05.2019

Miejsce dostępne dla wszystkich, z zaplanowaną zielenią i miejscem do odpoczynku – to pierwszy taki projekt na Saskiej Kępie. Skwer na rogu ulic Lotaryńskiej i Brukselskiej, który powstał w ramach budżetu partycypacyjnego, to miejsce idealne na relaks w wielkim mieście. [...]

VI edycja Świątecznego Spotkania Przyjaciół Saskiej Kępy

VI edycja Świątecznego Spotkania Przyjaciół Saskiej Kępy

wtorek, 29.11.2016 7

4 grudnia 2016 roku już po raz szósty odbędzie się w naszym PROM Kultury, Świąteczne Spotkanie Przyjaciół Saskiej Kępy. Dla uczestników zarówno tych młodszych jak i tych trochę starszych przygotowano masę ciekawych atrakcji. Serdecznie zapraszamy! [...]

Wystawa „Śmieci” w PROMIE Kultury Saska Kępa

Wystawa „Śmieci” w PROMIE Kultury Saska Kępa

poniedziałek, 7.12.2015

PROM Kultury Saska Kępa zaprasza na wernisaż wystawy Magdaleny Alicji Jędrzejczyk „Śmieci”, który odbędzie się w środę 9 grudnia o godz. 19.00 w PROMie Kultury przy ul. Brukselskiej 23. Wystawę można oglądać do 10 stycznia 2016 roku. [...]

Wielkie święto wina na Brukselskiej

Wielkie święto wina na Brukselskiej

czwartek, 3.09.2015 32

Wrzesień we francuskich prowincjach to czas winobrania. Z całej Europy do kraju Napoleona zjeżdżają się amatorzy dobrego wina, stęsknieni za smakiem napoju nie bez powodu zwanego nektarem bogów. [...]

Zobacz też