11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
wtorek, 22 listopada 2011 r.

Podejrzany mężczyzna w szkole

W Zespole Szkół Społecznych przy ulicy Paryskiej na Saskiej Kępie w środę pojawił się "dziwnie zachowujący się" mężczyzna. Pracownicy wykazali się jednak dużą czujnością i nikomu nic się nie stało.

Kilka minut po godzinie 8 rano mężczyzna wszedł do szkoły wraz z rodzicami, którzy odprowadzali dzieci. Dyrektorka Szkoły zauważyła podejrzanie zachowującego się mężczyznę i zapytała czy nie można mu jakoś pomóc. Mężczyzna odmówił jednak pomocy i poszedł dalej. Na chwilę zaczepił jeszcze 11-letniego chłopca, jednak z klasy szybko wyprowadzili mężczyznę pracownicy szkoły.

Taśmy z nagraniem monitoringu, na których jest widoczny młody człowiek, zostały niezwłocznie przekazane policji. W szkołach bardzo szybko zostały wprowadzone dodatkowe zasady bezpieczeństwa. W związku z zaistniałą sytuacją Pani Dyrektor wystosowała ostrzeżenie do rodziców. Wprowadzona została ścisła ochrona osób wchodzących. Dodatkowo nauczyciele będą przeprowadzać pogadanki na temat zachowania się w takich sytuacjach zagrożenia.

Na temat pojawienia się tajemniczego mężczyzny toczy się również dyskusja na naszym profilu na facebooku.

Tagi: Pedofil

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!
Zobacz również
Wyrazy uznania dla pani Dyrektor!

Wyrazy uznania dla pani Dyrektor!

niedziela, 5.02.2012 7

2 lutego burmistrz Pragi Południe Tomasz Kucharski złożył podziękowania Dyrektor Zespołu Szkół z ulicy Paryskiej - pani Agnieszce Duszyńskiej za odwagę i zaangażowanie przy śledzeniu i złapaniu pedofila. [...]

Saska Kępa - Zatrzymano pedofila!

Saska Kępa - Zatrzymano pedofila!

niedziela, 11.12.2011

Zboczeniec grasujący po Saskiej Kępie został zidentyfikowany przez policję i zatrzymany. [...]

Zobacz też