POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 19:30 (ulica Zwycięzców)
64 aktualna temperatura -5 °C
ciśnienie 1025 hPa pm2.5 44 μg/m3
powietrze bywało lepsze wilgotność 61% pm10 69 μg/m3
sobota , 19 listopada 2011 r. Zaproponuj newsa!

Zajęcia terapeutyczne w nowopowstałym Klubie Blisko Mamy i Taty

Klub Blisko Mamy i Taty przy Klubiku Integracyjnym Stowarzyszenia Terapeutów na Saskiej Kępie zaprasza rodziców z dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 4 lat na muzyczną opowieść "Turli Turli Jajeczko". Spotkanie odbędzie się 22 listopada o godzinie 10.30.

Klub Mamy i Taty promujemy rodzicielstwo bliskości, bezpieczną profilaktykę trudności wychowawczych i zaburzeń emocjonalnych dzieci oraz organizuje spotkania tematyczne pogłębiające wiedzę i doświadczenie rodziców i przyszłych rodziców w interesującym ich zakresie.

A teraz już więcej na temat wtorkowego spotkania:

To historia pewnego jajka, które się zgubiło. Wyruszamy z nim na poszukiwanie mamy i taty.

Tutli turli jajeczko
Toczy się toczy, jajeczko się toczy i naraz... BUM! Wpadło do miseczki? Czyja to miseczka?...


Maluchy odkrywają prawdziwe strusie jajo, które - z początku gołe - w miarę rozwoju opowieści staje się prawdziwą lalką-pisanką. Na swojej drodze jajeczko napotyka różne zwierzęta i z każdego spotkania wychodzi bogatsze o jeden z pięciu zmysłów. Na skorupce pojawiają się oczy, usta, nos, uszy i nawet włosy.

Ta inijacyjna podróż przez zmysły została wymyślona specjalnie dla najmłodszych oraz ich rodziców i opiekunów. Temat opowieści, jej postaci, a także forma muzyczna pełna refrenów, rymowanek, onomatopei, odnosi się bezpośrednio do świata maluchów. Naszym celem jest rozbudzenie wyobraźni dzieci, ale także opiekunów, zainspirowanie do twórczej zabawy w opowiadanie.

Opowiada, gra i śpiewa: Magda Lena Górska

Miejsce spotkania: ul. Międzynarodowa 47A (żółty parterowy budynek w podwórku).

Zapisy: klubik@terapeuci.ngo.org.pl.

Tagi: Autyzm, Ulica Międzynarodowa,

Zobacz również
Tramwaj przez Saską Kępę na Gocław

Tramwaj przez Saską Kępę na Gocław

poniedziałek, 1.08.2016 21

Władze miejskie planują budowę nowej trasy tramwajowej biegnącej przez tereny Rodzinnych Ogródków Działkowych wzdłuż ul. Międzynarodowej i Afrykańskiej. Projekt inwestycji podzielił mieszkańców. Przeciwko niemu jest blisko 5000 osób – tyle podpisów zebrano pod petycją dotyczącą zmiany planowanej trasy. [...]

Saska Kępa bez barier

Saska Kępa bez barier

niedziela, 5.06.2016 23

Ponad milion złotych zostanie w tym roku przeznaczonych na likwidację barier architektonicznych. Zmiany mają objąć ponad 200 miejsc, które utrudniają poruszanie się po Warszawie. Czy obejmą one także Saską Kępę? [...]

Ważne tematy

Dołącz do naszej społeczności

Polecamy