11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
wtorek, 15 listopada 2011 r.

Gdzie spędzić wieczór w tym tygodniu?

Dobry film, wykład o sztuce, a może wtorkowe scrabble. Na Saskiej Kępie i okolicach dużo ciekawych propozycji.

Zaczęliśmy tydzień od spotkania "Pod plonem". Na kolejne dni mamy dla Was jeszcze inne propozycje. Dzisiaj kolejne "Wtorkowe Scrabble w Kępa Cafe", na wydarzenie można zapisać się na fanpagu Kępy Cafe. Na zwycięzców za każdym razem czekają na inne nagrody niespodzianki.

Natomiast dla tych, którzy chcą spędzić "wieczór z historią" zapraszamy dzisiaj do Centrum Promocji Kultury na Prezentację przewodnika po starych cmentarzach Warszawy na godzinę 19.00lub dla miłośników teatru naspektakl Teatru TAM Siła obowiązku również na godzinę 19.00.

W środę Klub Kultury zaprasza do swojego kina na seans Ukryte pragnienia w reżyserii Bernardo Bertolucciego na godzinę 19:00. Przed seansem można się jeszcze wybrać na wykład o sztuce Futuryzm. Apoteoza dynamizmu na godzinę 17.00 do Centrum Promocji Kultury. Wykłady prowadzą pracownicy Ośrodka Oświatowego Muzeum Narodowego w Warszawie.

Wieczorem w czwartek Galeria Czułość zaprasza na wystawę fotografii Weroniki Ławniczak. Po kilku ekspozycjach gościnnych w galerii rozpoczynają się wystawy artystów związanych z grupą Czułość. Wernisaż Wystawy fotografii w Galerii Czułość odbędzie się o godzinie 19:00.

Natomiast w piątkowy wieczór na scenie Centrum Promocji Kultury w cyklu Młoda Kultura na scenie CPK odbędą się dwa koncerty, o godzinie 18.00 koncert zespołu LucidDream, a o 20.00 koncert zespołu Zazuu (rock).

Oczywiście przez cały tydzień można również zobaczyć wystawę Rzeźbiarze Saskiej Kępy wczoraj i dziś w Klubie Kultury przy ul. Brukselskiej 23.

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!

Zobacz też