POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 19:10 (ulica Zwycięzców)
53 aktualna temperatura -11 °C
ciśnienie 1030 hPa pm2.5 33 μg/m3
powietrze bywało lepsze wilgotność 68% pm10 45 μg/m3
poniedziałek , 24 października 2011 r. Zaproponuj newsa!

Klub Kultury otwiera kino!

Wielokrotnie informowaliśmy Was o różnych projekcjach filmowych, jakie odbywają się na Saskiej Kępie. Do tego grona dołącza Klub Kultury, który już w czwartek (27 października) otwiera kino dla mieszkańców Saskiej Kępy.

Czwartkowa projekcja otwiera cykl filmowych seansów. Pierwszy film, jaki będzie można zobaczyć to "Ja, Don Giovanni" w reżyserii Carlosa Saura z roku 2009. Przede wszystkim będzie to okazja do posłuchania pięknej muzyki.

Główny bohater Lorenzo de Ponte to autor librett dla wielu kompozytorów. Najbardziej znany jest z librett do oper Mozarta Wesele Figar, Così fan tutte i Don Giovanni. Zostaje on wydalony z Wenecji do Wiednia ze względu na liczne afery i romanse. Reżyser pokazuje nam zarówno jego życie prywatne i zawodowe. W filmie nie brakuje oczywiście wątków miłosnych.

Projekcja odbędzie się 27 października o godzinie 19.00 w Sali Widowiskowej Klubu Kultury, ul. Brukselska 23. Bilety kosztują 5 pln i będzie można je nabyć w dniu seansu od godziny 17.00.

Tagi: Kino, Klub Kultury, Ulica Brukselska,

Zobacz również
VI edycja Świątecznego Spotkania Przyjaciół Saskiej Kępy

VI edycja Świątecznego Spotkania Przyjaciół Saskiej Kępy

wtorek, 29.11.2016 7

4 grudnia 2016 roku już po raz szósty odbędzie się w naszym PROM Kultury, Świąteczne Spotkanie Przyjaciół Saskiej Kępy. Dla uczestników zarówno tych młodszych jak i tych trochę starszych przygotowano masę ciekawych atrakcji. Serdecznie zapraszamy! [...]

Kino plenerowe w Parku Skaryszewskim

Kino plenerowe w Parku Skaryszewskim

środa, 13.07.2016 42

Już po raz 11. Warszawa stała się Filmową Stolicą Lata. Przygotujcie się na wakacyjną kinową ucztę - od lipca do sierpnia można obejrzeć blisko 200 filmów w 20 stołecznych parkach. Jak co roku w każdym miejscu prezentowany jest inny cykl tematyczny. W zróżnicowanym repertuarze odnajdą się m.in. fani Woody’ego Allena, miłośnicy dreszczowców czy thrillerów politycznych. [...]

Ważne tematy

Dołącz do naszej społeczności

Polecamy