11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
poniedziałek, 5 września 2011 r.

Trening Mrs.Sporty już wkrótce na Saskiej Kępie

Sport to nie luksus zarezerwowany dla wybrańców. Wystarczy 30 minutowy trening 2-3 razy w tygodniu, aby zwiększyć witalność i poprawić samopoczucie. Podstawą metody treningowej Mrs.Sporty jest 30-minutowy trening obwodowy, dostosowany specjalnie do kobiecych potrzeb. Zespół ekspertów wspόlnie z legendą tenisa Stefanie Graf stworzyli program treningowy, który pozwala przy minimalnym nakładzie czasu uruchomić wszystkie główne grupy mięśni, jak również poprawić wytrzymałość, sprawność oraz koordynację ruchową. Nacisk położony jest również na osobistą i indywidualną opiekę trenera nad klientkami.

Trwający zaledwie 30 minut program treningowy zawdzięcza swoją skuteczność przede wszystkim zastosowaniu hydraulicznych urządzeń do ćwiczeń. Zasada ich działania polega na ich automatycznym dopasowaniu oporu do siły osoby ćwiczącej. W ten sposób klientki klubu Mrs.Sporty mogą same decydować o natężeniu wysiłku. Ten rodzaj indywidualnej regulacji pozwala na osiągnięcie pożądanych rezultatów oraz jednoczesną ochroną stawów przed przeciążeniem. W klubie Mrs. Sporty panie mogą zredukować wagę, wzmocnić mięśnie i poprawić postawę ciała, a to wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze. Wiek oraz dotychczasowa kondycja fizyczna nie mają przy tym żadnego znaczenia. Już dwa do trzech półgodzinnych treningów w tygodniu pozytywnie wpływa na figurę i stan zdrowia.Metoda treningowa Mrs.Sporty opiera się na treningu obwodowym, podczas którego korzysta się z ośmiu urządzeń hydraulicznych i ośmiu stanowisk przejściowych. Trening na jednym z urządzeń trwa 40 sekund. Po tym czasie panie przenoszą się na stanowisko przejściowe, gdzie wykonują ćwiczenia służące aktywnemu odpoczynkowi lub też koncentrują się na indywidualnych celach członkiń. W ten sposób przechodzą one przez pięć faz treningu: rozgrzewkę, ćwiczenia siłowe, trening kondycyjny, cool down oraz ćwiczenia rozciągające.

Dzięki tak zrównoważonemu połączeniu ćwiczeń panie osiągają poprawę kondycji fizycznej, masy mięśniowej, wytrzymałości, koordynacji oraz sprawności.

Regularne treningi według metody Mrs.Sporty nie tylko pozytywnie wpływają na zdrowie fizyczne, ale przyczyniają się również do ogólnej poprawy samopoczucia. Grupa myślących podobnie kobiet oraz osobista opieka trenera podczas ćwiczeń dają dodatkową motywację do treningów - tak, że "wewnętrzny leń" nie ma najmniejszych szans przetrwania.

24 października br. ulubiony klub sportowy dla kobiet powstanie również w Warszawie na Saskiej Kępie, oferując kobietom odpowiedni dla nich typ treningu oraz zdrowy sposób odżywiania.

Więcej informacji dowiesz się na stronie: www.MrsSporty.pl/club526

Tagi: Mrs. Sporty

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!

Zobacz też