11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
poniedziałek, 8 sierpnia 2011 r.

Nauka języka hiszpańskiego i portugalskiego na Saskiej Kępie w Cont Pracy!

Jeśli interesujesz się kulturą hiszpańską i portugalską oraz zawsze chciałeś się uczyć tych języków - zapisz się na kurs językowy na Saskiej Kępie w Concie Pracy! Teraz będziesz mógł oglądać filmy Almodovara w oryginale i rozumieć teksty portugalskich piosenek?

Dużą zaletą kursów są małe grupy 3-4 osobowe. Przede wszystkim należy skontaktować się z organizatorami i zgłosić swoją potrzebę nauki języka, a wtedy przygotowana zostanie dla Ciebie specjalna oferta - cont@cont.net.pl. Ponadto, każdy uczestnik kursu ma nieograniczony dostęp do domowego ciasta i świeżo mielonej kawy. Koszt zajęć to 50 zł za godzinę.

I jeszcze kilka słów o tym jakim miejscem jest Cont Pracy. Cont Pracy znajduje się na Saskiej Kępie, na ostatnim piętrze w mieszkaniu zabytkowej kamienicy z ponad 80 - metrowymi tarasami, z których widać całą Warszawę. Funkcjonalne, a zarazem przytulnie wykończone wnętrze umożliwia pracę typu co-working w komfortowych warunkach nawet 10 osobom jednocześnie. Przestronna kuchnia połączona jest ze strefą relaxu gdzie można odpocząć przy filiżance kawy. W lecie strefa relaxu , ale i pracy powiększają się o tarasy na których królować będą leżaki.

Aktualizacja

[2011.08.22]

Znamy już szczegóły dotyczące kursów z języka portugalskiego:
Bedą one się odbywały we wtorki w godzinach 18-19.30 od września, czyli pierwsze zajęcia już 6.09. Cena to 50zł/lekcja. Do 28.08 osoby zainteresowane powinny zgłosić się od organizatorów i wpłacić zaliczkę w wysokości 50zł.

Tagi: Cont Pracy, Hiszpański, Nauka Języków, Portugalski

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!

Zobacz też