Na naszym facebook'owym profilu dostaliśmy informację, że fotoradar na
Trasie Łazienkowskiej znowu jest aktywny. Sprawdziliśmy to i
faktycznie robione są zdjęcia wszystkim, którzy nawet nieznacznie
przekraczają dopuszczalną osiemdziesiątkę. Uważajcie!
Jak się dowiedzieliśmy, nowym właścicielem fotoradaru od początku
lipca jest Inspekcja Transportu Drogowego, która przejęła wszystkie
stałe fotoradary przy krajowych drogach.
W Warszawie aktywne są też fotoradar na ul. Bronisława Czecha (w
kierunku z Warszawy) i na wylotówce w kierunku Gdańska. Fotoradary w
najbliższym czasie zostaną przemalowane na kolor żółty. Może dzięki
temu będą lepiej widoczne ;)
