11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
poniedziałek, 11 października 2021 r.
Artykuł sponsorowany

Studio Pilates na Saskiej Kępie

Boomerang Pilates Studio to nowe miejsce na Saskiej Kępie, gdzie w przyjaznej atmosferze zadbasz o to, co najważniejszej – o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Znajdziesz nas na ul. Nobla pomiędzy kościołem pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy a Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

Mamy do Twojej dyspozycji studio wyposażone w sprzęt renomowanej kanadyjskiej firmy Stott Merrithew – cztery reformery, cztery wunda chair, cadillac oraz ladder barrel. Jeśli nic nie mówią ci te nazwy, nie szkodzi. Przyjdź, obejrzyj, przetestuj. Poćwicz!
Zapraszamy również na zajęcia na macie – pilates na macie, pilates dla zdrowia kręgosłupa, stretching, vinyasa joga oraz zajęcia indywidualne, podczas których sprawdzimy, czego Twoje ciało potrzebuje najbardziej i odpowiemy na te potrzeby najtrafniej dobranym treningiem.
W niedalekiej perspektywie uruchomimy również zajęcia barre, niezwykle popularny w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie czy Australii trening przy drążku baletowym, który czerpie z pilatesu, jogi i tańca.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.boomerangpilates.pl, gdzie w prosty sposób sprawdzisz grafik zajęć, dostępne karnety i zapiszesz się na zajęcia. Jeśli zastanawiasz się, czy pilates – w tym pilates na reformerach i wunda chair – to trening dla ciebie, odpowiedź brzmi: zdecydowanie TAK. Pilates jest metodą odpowiednią dla każdego: dla kobiet i mężczyzn (serdecznie zapraszamy Panów), dla młodych i nieco mniej młodych, dla sprawnych i zasiedziałych (szczególnie dla nich!), dla sportowców, którym pomaga uzyskać lepsze wyniki, jak i dla osób podchodzących z rezerwą do aktywności fizycznej. Pilates pomaga wrócić do sprawności po przebytych kontuzjach i im zapobiegać.

Ćwicząc z nami regularnie poczujesz się lepiej w swoim ciele, pozbędziesz bólu i złych wzorców ruchowych, które często są jego przyczyną; nabierzesz siły i gibkości. Twoje ciało będzie pracowało w sposób, w jaki zostało zaprojektowane, będzie poruszało się efektywnie i pięknie.

Pilates to spełnione obietnice! W Boomerang Pilates Studio poczujesz się po prostu dobrze.

Boomerang Pilates

ul. Nobla 14/4, Saska Kępa

tel.+48 799 032 002 studio@boomerangpilates.pl
boomerangpilates.pl

Tagi: Sport, Pilates, Ulica Alfreda Nobla

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!

Zobacz też