11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
wtorek, 28 lipca 2020 r.
Artykuł sponsorowany

Przedszkole ABC Play & Learn - cały dzień z językiem angielskim

Każde małe dziecko posiada niezwykły dar – wrodzoną zdolność językową do nauczenia się języków, które je otaczają. Od nas, dorosłych, zależy, czy podarujemy mu szansę na wykorzystanie tych zdolności, wprowadzając w świat innych dźwięków i znaczeń niczym otwierając zaczarowaną księgę.

Nasze przedszkole jest przedszkolem anglojęzycznym, w którym dzieci mają kontakt z językiem angielskim przez cały dzień. Wykorzystując dziecięcą otwartość na naukę języków obcych i ogromną chłonność umysłu małych dzieci, stwarzamy naszym wychowankom możliwość poznania języka angielskiego w sposób naturalny przez "zanurzenie" w języku. Zajęcia prowadzone są w atmosferze zabawy. Bardzo dbamy o przyjazną atmosferę, otaczamy dzieci serdecznością i wsparciem.

Dzieci na pierwszym miejscu

W naszym przedszkolu szanujemy prawa dzieci. Praca z dziećmi jest naszą pasją. Wspólnie zabiegamy o to, aby w naszym przedszkolu panowała rodzinna atmosfera i każde dziecko czuło się tu dobrze. Radość, która odbija się w ich oczach, jest dla nas nagrodą i inspiracją do dalszych działań. Czy jest coś piękniejszego niż uśmiech dziecka?

W procesie edukacji nie skupiamy się wyłącznie na nauce języka angielskiego, dbamy o pełny rozwój dziecka w sferze intelektualnej, społecznej , emocjonalnej i fizycznej. Kładziemy duży nacisk na rozwój wyobraźni dziecka, kształtowanie twórczego myślenia i rozumienia świata. W czasie zajęć i zabaw dzieci uczą się zgodnej współpracy, tolerancji i szacunku dla innych. Rozwijają indywidualne uzdolnienia, samodzielność i wiarę we własne siły. Dużo czasu poświęcamy na indywidualną pracę z dziećmi dostosowując ją do potrzeb i możliwości dziecka. Jednym z naszych nadrzędnych celów jest bardzo dobre przygotowanie dzieci do nauki szkolnej.

Projekt Mały Mozart

Już teraz zaczynam w przedszkolu ABC Play & Learn duży projekt "MAŁY MOZART". Mali melomani z angielskiego przedszkola, czyli wielcy miłośnicy muzyki klasycznej, zbudują makietę Symfonii - stolicy Królestwa Muzyki Przygotują galerię muzycznych obrazów i scenę, na której będą śpiewać, tańczyć, odgrywać dramowe scenki ? Będą grać na szkolnych instrumentach perkusyjnych? ale przede wszystkim na fortepianie Najważniejsze, że powstanie zbiór utworów skomponowanych dla dzieci przez dzieci na fortepian pt. "Mały Mozart ABC Play & Learn" Będzie to druga pozycja po "Bajkowych Nutkach".Zajęcia są prowadzone przez Panią Lidię Bajkowską – autorkę uznanej Metody Lidii Bajkowskiej i muzycznych podręczników “Bajka o Piosence i Nutkach” oraz “Nutki z Królestwa Muzyki”.

Would you like your child to acquire English language in a friendly preschool environment? Join our preschool where our experienced teachers will enable your child to absorb the language and have fun!

ABC - Play & Learn

ul. Genewska 27, Saska Kępa

tel. (22) 616 20 66, email: info@abc.org.pl
facebook: @ABCPlay&Learn, instagram.com/abc.org.pl/
www.abc.org.pl

Tagi: Szkoła, Nauka, Języka Angielski

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!

Zobacz też