11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
środa, 22 lipca 2020 r.
Artykuł sponsorowany

Gdzie zrobisz zakupy z dostawą do domu w swoim mieście?

Polacy coraz chętniej dokonują zakupów z dostawą do domu. Wraz z popytem na takie usługi, rośnie liczba firm, które je oferują. Jak je znaleźć? Wprawdzie wyszukiwarki sklepów istnieją, jednak nie są one wystarczająco dostosowane do potrzeb użytkowników. Nowy, wygodny portal ktoDowiezie.pl w kilka sekund pozwoli znaleźć sklep z ofertą, na której nam rzeczywiście zależy. To również największa baza sklepowo-usługowa w Polsce.

W pierwszym kwartale 2020 lawinowo wzrosła liczba punktów sklepowych i usługowych, które włączyły do swojej oferty dojazd do domu klienta. Często są to firmy lokalne, bądź specjalistyczne np. z dużym asortymentem produktów ekologicznych, regionalnych. Problem w tym, że wiele z nich nie ma takiej siły przebicia w komunikacji, jak duże sieci.

Tu z pomocą przychodzi serwis ktoDowiezie.pl, na którym użytkownik w kilka sekund znajdzie interesujący go sklep. Wkrótce znajdą się tam również punkty usługowe, oferujące dojazd do klienta.

Proste rozwiązania na trudne czasy

Pomysłodawcą i twórcą nowego portalu jest Michał Woszczyna, który okresowo sam stanął przed koniecznością dokonywania zakupów wyłącznie online.

- Pomysł powstał oczywiście w czasach pandemii. Przechodziłem obowiązkową kwarantannę, a znajomi i rodzina nie zawsze mogli mi pomóc. Zacząłem szukać sposobu, na szybkie zamówienie zakupów do domu i okazało się, że to nie jest takie proste. Oczywiście znałem duże sieci, jak Frisco czy Auchan, ale po wejściu na ich stronę, okazało się, że nie mają one wolnych terminów i na zakupy czekałbym kilka tygodni! Na własną rękę zacząłem szukać innych opcji. W końcu udało mi się znaleźć warzywniak, który już następnego dnia przywiózł wszystko to, czego potrzebowałem. Jednak łatwo nie było.

To czego zatem brakowało, to sprawnie działającej strony, która pomoże szybko znaleźć sklep w okolicy, z opcją dowozu. W ten sposób powstał serwis ktoDowiezie.pl. Dzięki swoim funkcjonalnościom, pozwala on wyszukać odpowiedni dla nas punkt usługowy w kilka sekund.

Jak to działa?

Zasady działania portalu są bardzo proste. Wystarczy podać adres, by po chwili otrzymać listę sklepów lub usług obsługujących dany teren.

Strona umożliwia także dodatkowe filtrowanie wyników. Jeśli zależy nam np. na sklepach oferujących kosmetyki bądź produkty dla zwierząt, należy tylko zaznaczyć odpowiednie okienko. W ten sposób otrzymujemy informacje tylko o tych punktach, na których nam naprawdę zależy.

Jak obiecuje Michał: na portalu będzie można sklepom wystawiać oceny, co pomoże pozostałym osobom dokonywać dobrych wyborów, a w niedalekiej przyszłości także porównywać ceny i koszt koszyków zakupowych

Szansa dla lokalnych sklepów i usługodawców

Właściciele sklepów i firm usługowych, w prosty i szybki sposób, mogą sami zgłaszać swoje punkty do bazy strony. Dzięki temu mają większą szansę dotrzeć do swoich klientów.

- Decydując się na zakupy online, często chcielibyśmy robić je w sklepie, który znamy i do którego jesteśmy przywiązani. Nie zawsze mamy świadomość, że pan Jan prowadzący warzywniak za rogiem, dostarcza swoje produkty do domu. Chcemy pomóc w dotarciu do siebie właścicielom sklepów, jak i osobom, które poszukują tego typu miejsc – mówi Michał Woszczyna.

KtoDowiezie.pl – jeszcze większa oszczędność czasu

Zakupy online z dowozem do domu oraz usługi z dojazdem pomagają oszczędzić przede wszystkim czas, o czym przekonało się wielu konsumentów. Prawdopodobnie w najbliższej przyszłości zostaniemy przy naszych nowych przyzwyczajeniach zakupowych. W związku z tym liczba sklepów i usług oferujących dojazd do klienta będzie przyrastać. Strona, która nie tylko zbiera bazę sklepów, ale również pozwala je szybko przefiltrować, staje się więc niezbędnym narzędziem, pomagającym dotrzeć do interesujących nas lokali w kilka sekund.

Obecnie w bazie portalu ktoDowiezie.pl znajduje się prawie 1000 punktów sklepowo-usługowych i liczba ta wciąż rośnie. W wyszukiwarce znajdziesz zarówno duże sieci, jak i małe sklepiki.

Więcej informacji na stronie www.ktoDowiezie.pl.

Tagi: Pandemia, Covid-19, Zakupy, Sklepy, Dostawa

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!

Zobacz też