11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
poniedziałek, 18 listopada 2019 r. Reklama

Grand Kotel - drugi dom Twoje kota

W kwietniu tego roku na Gocławiu został otworzony ekskluzywny hotel dla kotów GRAND KOTEL WARSZAWA. Po kilku miesiącach działalności hotel zyskał rzeszę wielbicieli o czym świadczą bardzo dobre opinie oraz powroty futrzastych gości.

Hotel zapewnia całodobową opiekę na kotami, ceramiczne kuwety, żwirek a za dodatkową opłatą wyżywienie oraz sesję zdjęciową.

Właściciele mogą każdego dnia sprawdzić na fan page hotelu jak czuje się ich pupil, gdyż hotel na bieżąco umieszcza zdjęcia aktualnie przebywających gości.

Planowane i nieplanowane wyjazdy to zawsze spory problem dla każdego miłośnika kotów. Czasem bowiem nie można zabrać go z sobą czy zostawić u znajomych lub sąsiadów. Z kolei różnego rodzaju "przechowalnie" dla zwierząt rzadko kiedy budzą zaufanie – oferując kiepskie warunki i słabą opiekę.

Grand Kotel Warszawa zapewnia "małym tygrysom" niespotykany nigdzie indziej komfort w bogato wyposażonych apartamentach, które są do dyspozycji kota lub kotów tylko z jednego domu.

Hotel dysponuje 3 apartamentami o powierzchni od 10 do aż 25 m2. Każdy z nich został urządzony w innym stylu – vintage, leśnym czy domowym, oraz wyposażony we wszelkie niezbędne elementy – takie jak drapaki, półki, legowiska oraz liczne kryjówki. W pakiecie powitalnym pupil otrzymuje zestaw nowych zabawek, które po zakończonym pobycie kociak zabiera ze sobą.

Kameralny charakter hotelu sprawia, że wszystkie przebywające w nim koty są odpowiednio wybawione, wygłaskane i zadbane - przez co niechętnie wracają do swoich domów :)

GRAND KOTEL Warszawa
ul. Bukowskiego 7/53
03-982 Warszawa

www.grandkotel.waw.pl
biuro@grandkotel.waw.pl
+48 691- 752- 508

Tagi: Hotel, Kot, Zwierzaki

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!
Zobacz również
[AKTUALIZACJA] Na Saskiej Kępie grasuje kot z niebezpieczną bakterią

[AKTUALIZACJA] Na Saskiej Kępie grasuje kot z niebezpieczną bakterią

poniedziałek, 21.05.2018 417

Otrzymaliśmy od jednej z mieszkanek Saskiej Kępy niepokojącą informację, że po Saskiej Kępie błąka się kot, który jest nosicielem groźnej bakterii. Apelujemy o zachowanie należytej ostrożności. [...]

Zobacz też