29 aktualna temperatura 22 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 17 μg/m3
Dobre powietrze. wilgotność 77% pm10 23 μg/m3
niedziela, 7 lipca 2019 r. Małgorzata

Gorące lato na PGE Stadionie Narodowym

To będzie naprawdę gorące koncertowo lato na PGE Narodowym. Nie zabraknie gwiazd – zarówno polskich, jak i tych międzynarodowego formatu. Do tego czekają nas piłkarskie emocje. Sprawdźcie, czego się spodziewać!

Wielkie gwiazdy w Polsce

Zdarza Wam się nucić pod nosem „It’s my Life” lub „Livin’ on a Prayer”? 12 lipca z pewnością te hity zaśpiewa publiczność zgromadzona na PGE Stadionie Narodowym. Bowiem wystąpi legendarny amerykański zespół rockowy – Bon Jovi. Mają na koncie 130 milionów sprzedanych płyt. Koncert w Warszawie jest częścią trasy koncertowej This House Is Not for Sale.

Czy mówi Wam coś nazwisko Alecia Beth Moore? Nie? Więcej powie zapewne jej pseudonim sceniczny, czyli Pink. Na jej koncert 20 lipca czeka naprawdę silna rzesza fanów. To z kolei część trasy Beautiful Trauma World Tour, promującej jej najnowszy album „Hurts 2B Human”. Jedno jest pewne – będzie rockowo, skocznie i radośnie. A jeśli potrzebujecie dodatkowej zachęty, dodamy tylko, że wraz z Pink wystąpią Vance Joy i KidCutUp.

A skoro o mocnych brzmieniach mowa, to 21 sierpnia na PGE Narodowym szykuje się naprawdę mocny koncert. Takie tytuł jak „Nothing Else Matters”, „Master of Puppets” czy „Unforgiven” powiedzą już chyba wszystko. Po raz 11 w Polsce i 2 na PGE Narodowym zagra zespół – legenda, czyli Metalica. Ich ostatni koncert w Polsce odbył się w 2014 roku.

Po polsku

Jeśli jesteście spragnieni polskich brzmień na koncercie, to z pewnością zainteresuje Was występ dwóch niezwykle popularnych muzyków. 28 września wspólnie zagrają Dawid Podsiadło i Taco Hemingway. Ich albumy biją rekordy popularności, zatem z całą pewnością będzie się działo!

Gdyby jednak bliżej gustem muzycznym było Wam do disco polo, również znajdziecie coś dla siebie. W ramach tegorocznej edycji Roztańczonego Narodowego wystąpią m.in. Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, autoparodystyczny Sławomir, Marcin Miller z zespołem Boys, a także Cleo, Luka Rosi, Weekend.

Zapowiada się sportowa jesień

Marzą Wam się emocje na PGE Narodowym, ale niekoniecznie te muzyczne? Nic straconego. Jesienią na stadionie polska reprezentacja w piłce nożnej rozegra aż trzy mecze. W eliminacjach do mistrzostwo Euro 2020 Polacy zmierzą się: 9 września z Austrią, 13 października z Macedonią, natomiast 19 listopada ze Słowenią.

Nie możecie się doczekać? My też nie! Zatem do zobaczenia na Narodowym. Dajcie znać w komentarzu, na które wydarzenie czekacie najbardziej.

Tagi: Pge Narodowy, Stadion Narodowy

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!
Zobacz również
Koncert Pink na PGE Narodowym

Koncert Pink na PGE Narodowym

środa, 17.07.2019

W sobotę, 20 lipca, na PGE Narodowym wystąpi Pink. W związku z koncertem, w godz. 17.00-20.00 wyłączony z ruchu indywidualnego za wyjątkiem pojazdów osób posiadających identyfikatory SK... [...]

Bon Jovi na PGE Narodowym

Bon Jovi na PGE Narodowym

środa, 10.07.2019

W piątek, 12 lipca, o godz. 16.30 na PGE Narodowym rozpocznie się koncert, którego gwiazdą będzie Bon Jovi. W związku z wydarzeniem w godz. 17.00-20.00 wyłączony z ruchu indywidualnego, za wyjątkiem pojazdów osób posiadających identyfikatory SK [...]

Koncert Phila Collinsa na PGE Narodowym - utrudnienia

Koncert Phila Collinsa na PGE Narodowym - utrudnienia

wtorek, 25.06.2019 64

W środę, 26 czerwca wieczorem na PGE Narodowym odbędzie się koncert Phila Collinsa. Z tego powodu ograniczony będzie wjazd na Saską Kępę. [...]

Kartingowy Narodowy z dobrymi zniżkami!

Kartingowy Narodowy z dobrymi zniżkami!

poniedziałek, 17.06.2019 38

Kartingowy Narodowy otwarto 15 kwietnia 2015 roku. To pierwszy asfaltowy tor do kartingu w stolicy. Do końca czerwca można skorzystać z przejazdów w bardzo dobrych cenach [...]

Zobacz też