11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
niedziela, 7 lipca 2019 r. Małgorzata

Gorące lato na PGE Stadionie Narodowym

To będzie naprawdę gorące koncertowo lato na PGE Narodowym. Nie zabraknie gwiazd – zarówno polskich, jak i tych międzynarodowego formatu. Do tego czekają nas piłkarskie emocje. Sprawdźcie, czego się spodziewać!

Wielkie gwiazdy w Polsce

Zdarza Wam się nucić pod nosem „It’s my Life” lub „Livin’ on a Prayer”? 12 lipca z pewnością te hity zaśpiewa publiczność zgromadzona na PGE Stadionie Narodowym. Bowiem wystąpi legendarny amerykański zespół rockowy – Bon Jovi. Mają na koncie 130 milionów sprzedanych płyt. Koncert w Warszawie jest częścią trasy koncertowej This House Is Not for Sale.

Czy mówi Wam coś nazwisko Alecia Beth Moore? Nie? Więcej powie zapewne jej pseudonim sceniczny, czyli Pink. Na jej koncert 20 lipca czeka naprawdę silna rzesza fanów. To z kolei część trasy Beautiful Trauma World Tour, promującej jej najnowszy album „Hurts 2B Human”. Jedno jest pewne – będzie rockowo, skocznie i radośnie. A jeśli potrzebujecie dodatkowej zachęty, dodamy tylko, że wraz z Pink wystąpią Vance Joy i KidCutUp.

A skoro o mocnych brzmieniach mowa, to 21 sierpnia na PGE Narodowym szykuje się naprawdę mocny koncert. Takie tytuł jak „Nothing Else Matters”, „Master of Puppets” czy „Unforgiven” powiedzą już chyba wszystko. Po raz 11 w Polsce i 2 na PGE Narodowym zagra zespół – legenda, czyli Metalica. Ich ostatni koncert w Polsce odbył się w 2014 roku.

Po polsku

Jeśli jesteście spragnieni polskich brzmień na koncercie, to z pewnością zainteresuje Was występ dwóch niezwykle popularnych muzyków. 28 września wspólnie zagrają Dawid Podsiadło i Taco Hemingway. Ich albumy biją rekordy popularności, zatem z całą pewnością będzie się działo!

Gdyby jednak bliżej gustem muzycznym było Wam do disco polo, również znajdziecie coś dla siebie. W ramach tegorocznej edycji Roztańczonego Narodowego wystąpią m.in. Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, autoparodystyczny Sławomir, Marcin Miller z zespołem Boys, a także Cleo, Luka Rosi, Weekend.

Zapowiada się sportowa jesień

Marzą Wam się emocje na PGE Narodowym, ale niekoniecznie te muzyczne? Nic straconego. Jesienią na stadionie polska reprezentacja w piłce nożnej rozegra aż trzy mecze. W eliminacjach do mistrzostwo Euro 2020 Polacy zmierzą się: 9 września z Austrią, 13 października z Macedonią, natomiast 19 listopada ze Słowenią.

Nie możecie się doczekać? My też nie! Zatem do zobaczenia na Narodowym. Dajcie znać w komentarzu, na które wydarzenie czekacie najbardziej.

Tagi: PGE Narodowy, PGE Narodowy

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!
Zobacz również
Mecz na PGE Narodowym - możliwe utrudnienia

Mecz na PGE Narodowym - możliwe utrudnienia

piątek, 8.10.2021

W sobotę, 9 października, na PGE Narodowym zmierzą się reprezentanci Polski i San Marino. Początek meczu w ramach eliminacji do piłkarskich mistrzostw świata o godz. 20.45. Już od godz. 18.30 ograniczony będzie wjazd na Saską Kępę. [...]

Nowy ogólnopolski cykl koncertów Letnie Brzmienia!

Nowy ogólnopolski cykl koncertów Letnie Brzmienia!

niedziela, 25.04.2021

Od czerwca do sierpnia w centrach dziewięciu największych polskich miast odbywać się będą koncerty najpopularniejszych polskich artystów. Krzysztof Zalewski, sanah, BRODKA, Kwiat Jabłoni, Daria 
Zawiałow, MROZU, Nosowska i wielu innych wystąpią na scenach plenerowych Letnich Brzmień! Bilety w cenie od 59 zł i karnety za 249 zł będą dostępne w sprzedaży od przyszłego poniedziałku 19 kwietnia na www.eventim.pl/letniebrzmienia. [...]

Kiedyś Stadion Narodowy a dziś Szpital Narodowy. Placówka wykorzysta specjalne drony operacyjne

Kiedyś Stadion Narodowy a dziś Szpital Narodowy. Placówka wykorzysta specjalne drony operacyjne

czwartek, 12.11.2020 20

6 listopada Szpital Narodowy przyjął pierwszego pacjenta. Obecnie w placówce leczonych jest kilkunastu chorych. Szpital Narodowy wykorzysta specjalne drony transportowe, które będą latały z pobranymi próbkami do Szpitala MSWiA przy ulicy Wołoskiej. [...]

Mecz biało-czerwonych na PGE Narodowym

Mecz biało-czerwonych na PGE Narodowym

poniedziałek, 18.11.2019 6

Już jutro, 19 listopada, piłkarska kadra Polski zmierzy się na PGE Narodowym z reprezentacją Słowenii. Przed i po spotkaniu wprowadzone zostaną zmiany w ruchu i funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. [...]

Zobacz też