11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
środa, 27 marca 2019 r.
Artykuł sponsorowany

Nowy sklep rehabilitacyjny na Saskiej Kępie

Siła tradycji

Choć sklep powstał niedawno, firma NEURON jest związana z Pragą od ponad 30 lat. To właśnie tu powstał pierwszy prywatny sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym w Polsce! Punkt na Zwycięzców 55 jest już czwartym w stolicy. Pozostałe sklepy znajdują się w Śródmieściu (ul. Dobra 13), na Pradze Północ (ul. Ząbkowska 2) i na Pradze Południe w pobliżu przystanku Kwatery Głównej (ul. Grochowska 45).

Wśród bogatej oferty produktów na półkach można znaleźć także słynne już „marciny”. To aparaty na haluksy – szyny i kliny, produkowane w Polsce. Właściciel firmy NEURON, mgr rehabilitacji Jacek Jędrzejczak, zaprojektował je w 1985 r. Niewiele osób wie, że to pierwsze tego typu aparaty korekcyjne na świecie!

Dlaczego warto nas odwiedzić?

NEURON to więcej niż tylko sklep. Stawiamy pacjenta na pierwszym miejscu, dlatego właśnie oprócz sprzętu rehabilitacyjnego i sportowego, zapewniamy także:

 • profesjonalne doradztwo

  Nasz personel to rehabilitanci znający się na rzeczy. Wybór produktów na rynku jest bardzo duży, ale to często utrudnia decyzję. Pracownicy NEURONU dobiorą sprzęt dopasowany do potrzeb pacjenta. Doradzą też, jaki model i rozmiar będą najwłaściwsze. I najważniejsze – pomogą po raz pierwszy założyć sprzęt rehabilitacyjny. Nasi pacjenci mają zagwarantowaną profesjonalną obsługę na każdym etapie. Po wyjściu z NEURONU mają pewność, jak stosować nowy sprzęt. W przypadku urazów i poważnych dolegliwości taka wiedza jest bezcenna.

 • NFZ i wypożyczalnia

  W NEURONIE doskonale rozumiemy, że zakup sprzętu rehabilitacyjnego może stanowić finansowe wyzwanie. Mamy podpisaną umowę z NFZ i realizujemy wnioski o refundację na wyroby medyczne. Oprócz tego w każdym naszym sklepie utworzyliśmy wypożyczalnię. Wypożyczamy łóżka rehabilitacyjne, podnośniki, wózki inwalidzkie, kule łokciowe i balkoniki nawet na jeden miesiąc. Dzięki temu pacjenci z dysfunkcją o charakterze czasowym nie muszą się martwić, co zrobią z kosztownym sprzętem po zakończeniu rekonwalescencji.

 • bezpłatny pomiar ciśnienia

  Dbanie o zdrowie można połączyć z przyjemną pogawędką. Woda zapewni ochłodę w upalne dni, a pyszne cukierki podniosą cukier strudzonym. W takiej spokojnej atmosferze można odpocząć od pędu codzienności, a przy okazji zmierzyć ciśnienie.

W NEURONIE zadbamy o każdego mieszkańca Saskiej Kępy. Nasz personel zawsze przywita Państwa uśmiechem i cierpliwie wysłucha. Jesteśmy częścią społeczności i dbanie o zdrowie oraz dobre samopoczucie mieszkańców jest dla nas priorytetem.

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Oferta NEURON jest bogata i dzięki temu mamy tak wyjątkowych klientów z różnymi potrzebami:

 • sportowcy i osoby dbające o sylwetkę znajdą u nas sprzęt do gimnastyki i sportu, m.in. piłki, taśmy do ćwiczeń, taśmy do kinesiotapingu, rollery, drabinki, maty akupresurowe;
 • aktywnym seniorom polecamy kije do nordic walking, masażery, rotory i maty antypoślizgowe;
 • pacjenci po urazach mają szeroki wybór kul, stabilizatorów, ortez, temblaków itd.;
 • osobom niepełnosprawnym doradzimy przy wyborze wózka inwalidzkiego, łóżka czy podnośnika. Dysponujemy też sprzętem toaletowym i produktami pielęgnacyjnymi, więc wszystko można znaleźć w jednym miejscu;
 • rodzice znajdą w sklepie specjalne poduszki dla niemowląt i urocze termofory, które uspokoją dzieci i złagodzą dolegliwości bólowe. Dostępne są też wkładki ortopedyczne dla dzieci i dorosłych.

Nie sposób wymienić wszystkich produktów… Jest ich ponad 2000!

Czy mamy jakieś stałe promocje?

Emerytów i rencistów serdecznie zapraszamy w środy, wtedy zawsze przygotowujemy dla nich wyjątkowe promocje.

Mamy również dobrą wiadomość dla posiadaczy Karty Warszawiaka oraz Młodego Warszawiaka! Jako jedyny sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym w Warszawie honorujemy ww. karty, a ich właścicielom oferujemy 5% stałego rabatu na sprzęt ortopedyczny oraz 10% na wypożyczenie sprzętu.

Kiedy warto nas odwiedzić?

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00 oraz w soboty w godzinach 10:00–14.00.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 22 613-02-32

NEURON – sklep rehabilitacyjny, Warszawa, ul. Zwycięzców 55

www.NEURON.waw.pl

Tagi: Rehabilitacja, Neuron, Sklep

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!

Zobacz też