11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
poniedziałek, 9 kwietnia 2018 r. Michał

Zgłoszenia na kiermasz artystyczny

Już znamy datę tegorocznego Święta Saskiej Kępy - 26 maja 2018 r. Hasłem przewodnim jest "Radość Wolności" i przeniesiemy się do Warszawy lat 20. XX wieku. Szczegółowy program tego wydarzenia jeszcze nie jest znany, jednak o najistotniejszych wydarzeniach pisaliśmy już w jednym z porzednich newsów.

Jak informuje PROM Kultury, który odpowiada za program Święta Saskiej Kępy, w tym roku poszukiwani są wystawcy oferujący oryginalne, własnoręcznie robione przedmioty, mieszczące się w definicji rzemiosła artystycznego. Organizator zapewnia też, że stoiska wystawców będą zorganizowane w jednolitych, białych namiotach. Każdy wystawca zobowiązany jest do pokrycia kosztów wynajęcia takiego namiotu. Na ten moment nie wiemy jaka to będzie kwota. Organizator nie informuje też o żadnych dodatkowych opłatach, które były wymagane w latach poprzednich (w 2016 roku wprowadzono opłatę od stoiska w wysokości 20 pln).

Jak dokonać zgłoszenia?

  • Zgłoszenia przyjmowane są jedynie na stoiska artystyczne;
  • Należy wypełnić formularz zgłoszenia i przesłać jego skan na adres: biuro@promkultury.pl lub dostarczyć do siedziby Promu Kultury Saska Kępa (ul. Brukselska 23, 03-973 Warszawa) w kopercie z dopiskiem ,,Święto Saskiej Kępy 2018″;
  • Do formularza należy dołączyć minimum 5 zdjęć swoich wyrobów.
  • Zgłoszenia przyjmowane są do 30 kwietnia 2018 r.;
  • Wyniki będą ogłoszone do 7 maja;

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z PROMem Kultury pod adresem e-mail biuro@promkultury.pl

Zapraszamy do przeczytania więcej o historii Święta Saskiej Kępy na naszych stronach. Zdjęcia z poprzednich edycji można obejrzeć tutaj.

Jeśli chcesz na bieżąco otrzymywać informacje związane ze Świętem !

Tagi: Święto Saskiej Kępy 2018

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!
Zobacz również
Radość Wolności - XIII Święto Saskiej Kępy

Radość Wolności - XIII Święto Saskiej Kępy

niedziela, 8.04.2018 89

Już 26 maja odbędzie się najbardziej wyczekiwane wydarzenie na naszej pięknej dzielnicy, czyli Święto Saskiej Kępy! Tegoroczna już XIII edycja odbędzie się pod hasłem „Radość Wolności”. [...]

Zobacz też