POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 08:20 (ulica Zwycięzców)
71 aktualna temperatura -6 °C
ciśnienie 1023 hPa pm2.5 51 μg/m3
powietrze bywało lepsze wilgotność 83% pm10 81 μg/m3
wtorek , 23 stycznia 2018 r. , Paulina Zaproponuj newsa!

PROM Kultury nominowany do tytułu „Dom Kultury Roku 2017”!

Po raz kolejny nasz saskokępski PROM Kultury dostał nominację do tytułu „Dom Kultury Roku 2017”! Plebiscyt trwa do 7 lutego.

Warszawiaki 2017 to już czwarta edycja plebiscytu, który dla mieszkańców stolicy stał się wiarygodnym wyznacznikiem jakości. W głosowaniu wyróżnione są według gustu Warszawiaków najlepsze lokale, instytucje kulturowe, miejsca rozrywki, a także najlepsze zdjęcie oraz wydarzenie roku. W tegorocznej edycji po raz pierwszy będzie można oddać swój głos w nowej, czternastej już kategorii – Warszawa w Sieci. Pomysłodawcą i całym inicjatorem tego wydarzenia jest dziennikarz Pan Bartosz Kańtoch.

W tym roku, po raz kolejny nasz saskokępski PROM Kultury znajdujący się przy ulicy Brukselskiej 23 bierze udział w tym plebiscycie, w kategorii na najlepszy dom kultury w Warszawie. W edycji Warszawiaki 2015 zdobył on pierwsze miejsce. Miejmy nadzieję, że w tym roku powtórzy ten sukces i osiągnie wyznaczony cel. Dlatego nasze głosy są niezwykle potrzebne! Głosować mogą jedynie osoby posiadające konto na Facebooku. Swój głos można oddać raz dziennie, aż do 4 lutego. Wszystkich serdecznie zachęcamy do głosowania!

Tagi: Klub Kultury Prom, Nagroda, Dom Kultury, Nominacja,

Zobacz również
Duńska sztuka z polskim akcentem zawitała na Saską Kępę

Duńska sztuka z polskim akcentem zawitała na Saską Kępę

czwartek, 7.09.2017 7

Duńska sztuka z polskim akcentem zawitała na Saską Kępę. Szóstego września Galeria PROM Kultury przy ul. Brukselskiej 23 razem z Duńskim Instytutem Kultury zorganizowała wernisaż wystawy „Jan Holger Jerichau - rzeźba i grafika”. [...]

XII Międzynarodowe Biennale Ceramiki Stowarzyszenia KERAMOS „Kolor”

XII Międzynarodowe Biennale Ceramiki Stowarzyszenia KERAMOS „Kolor”

czwartek, 19.01.2017 5

11 stycznia odbył się wernisaż międzynarodowej wystawy ceramiki Stowarzyszenia Artystów Ceramików Keramos. Otwarcie odbyło się w naszym PROMIE Kultury przy ul. Brukselskiej 23. Wystawę będzie można oglądać do 1 lutego 2017 roku. [...]

Ważne tematy

Dołącz do naszej społeczności

Polecamy