11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
poniedziałek, 30 października 2017 r.
Artykuł sponsorowany

Na Saskiej Kępie wylądował… samolot pasażerski!

Chwyć stery w swoje ręce i poczuj się jak pilot linii lotniczych! Na Saskiej Kępie wystartował AirPoint - Symulator Lotu oraz pierwsza stacjonarna galeria WarsawGiftShop! To najbardziej odlotowe miejsce w Warszawie!

W sercu Saskiej Kępy - na Zwycięzców 42 spełnicie swoje marzenia o lataniu! W AirPoint - Symulator lotu usiądziecie w prawdziwym kokpicie, za sterami najpopularniejszego samolotu pasażerskiego na świecie. Wiernie odwzorowany kokpit, instrumenty pokładowe oraz przyciski działające dokładnie tak samo jak w prawdziwym samolocie sprawią, że AirPoint to wspaniała propozycja dla wszystkich miłośników lotnictwa - małych i dużych, zarówno zaawansowanych, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z lataniem. Jeśli kokpit samolotu jest dla Ciebie tajemnicą, obecni na miejscu instruktorzy sprawią, że już za pierwszym razem samodzielnie wzbijesz się w powietrze i bezpiecznie wylądujesz.

W symulatorze lotu AirPoint możesz zmierzyć się z różnymi warunkami pogodowymi, trasami i lotniskami, a także sytuacjami awaryjnymi. Otaczający kokpit ekran cylindryczny o średnicy 4,5 metra zagwarantuje Ci z kolei wspaniałe wrażenia i niezwykle realistyczne widoki za oknami!

Na Zwycięzców 42 powstała również pierwsza stacjonarna galeria zdjęć lotniczych. WarsawGiftShop.com - założony przez fotografów lotniczych – Aleksandrę Łogusz i Macieja Margasa - oferuje sztukę najwyższych lotów. Znajdziecie tu klasyczne fotoobrazy na płótnie z autorskimi zdjęciami Warszawy, efektowne, podświetlane na dowolnie wybrany kolor artlighty, plakaty, przeróżne gadżety związane z Warszawą, a także wyjątkowy album WARSAW ON AIR, którym zachwycała się książęca para Kate i William w czasie niedawnej wizyty w Polsce!

więcej informacji znajdziecie na www.airpoint.eu oraz www.warsawgiftshop.com

Tagi: Latanie, Samolot, Symulator Lotu, Ulica Zwycięzców, Ulica Francuska, Ulica Bajońska

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!

Zobacz też