POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 20:50 (ulica Zwycięzców)
56 aktualna temperatura -11 °C
ciśnienie 1030 hPa pm2.5 36 μg/m3
powietrze bywało lepsze wilgotność 64% pm10 49 μg/m3
sobota , 7 października 2017 r. , Monika Zaproponuj newsa!

Sportowo na PGE Narodowym

W sobotę, 7 października na błoniach PGE Narodowego, odbędzie się piknik w ramach V edycji Narodowego Dnia Sportu. Przez cały czas trwania wydarzenia, czyli godziny 12-17, na miłośników aktywności fizycznej przygotowano wiele atrakcji.

Na aktywnych warszawiaków czekać będzie m.in. mobilne boisko do gry w unihokeja, streetball i do uprawiania ćwiczeń lekkoatletycznych. Podobnie jak w poprzednim roku, będzie można wypożyczyć kijki do nordic walking i uczestniczyć we wspólnym przemarszu. Dla chcących sprawdzić swoją formę fizyczną przygotowano ścianę wspinaczkową (6 metrów dla dorosłych i 3 metry dla dzieci) oraz ergometr wioślarski. Nie mogło zabraknąć również czegoś dla miłośników sportów zimowych – chętni będą mogli spróbować swoich sił na symulatorze jazdy na nartach.

Piknik z okazji V edycji Narodowego Dnia Sportu jest doskonałą okazją, by nauczyć się nowych umiejętności, odkryć dyscypliny sportowe czy uczestniczyć w warsztatach. To również czas, by spotkać się z gwiazdami sportu czy zasięgnąć rad specjalistów.

Patrząc na listę partnerów oraz na dyscypliny sportowe, które tego dnia zagoszczą na błoniach PGE Narodowego, można mieć pewność, że będzie ciekawie. Wejście na wydarzenie znajduje się od strony alei Ks. J. Poniatowskiego.

Tagi: Błonia, Narodowy Dzień Sportu, Piknik, Sport, Stadion Naorodowy,

Zobacz również
Mecz Polska-Czarnogóra

Mecz Polska-Czarnogóra

czwartek, 5.10.2017

W niedzielę na Stadionie Narodowym odbędzie się mecz z Reprezentacją Czarnogóry. Jest to ostatni mecz eliminacji Mistrzostw Świata 2018 [...]

Roztańczony Narodowy i utrudnienia na Kępie

Roztańczony Narodowy i utrudnienia na Kępie

piątek, 22.09.2017

W sobotę, 23 września na stadionie PGE Narodowym odbędzie się impreza „Roztańczony Narodowy”. W godz. 17.00 – 20.00 wyłączony z ruchu indywidualnego... [...]

Ważne tematy

Dołącz do naszej społeczności

Polecamy: czekoladowy telegram