11 aktualna temperatura 7 °C
ciśnienie 1018 hPa pm2.5 7 μg/m3
Wspaniałe powietrze! wilgotność 45% pm10 8 μg/m3
czwartek, 24 sierpnia 2017 r.
Artykuł sponsorowany

Agnieszka Kaczorowska zaprasza na bezpłatne warsztaty tańca

"Danceworld to bardzo dobrze przemyślana koncepcja, nad którą pracuję od kilku lat. Pomysł dojrzewał w mojej głowie i wreszcie staje się rzeczywistością. Bo to mój świat, do którego Was teraz zapraszam" – mówi Agnieszka Kaczorowska, tancerka, aktorka, zwyciężczyni „Tańca z Gwiazdami”, założycielka Danceworld.

Danceworld to coś więcej niż tylko szkoła tańca, jakich wiele na mapie Warszawy. Taniec buduje nie tylko sylwetkę, ale również osobowość. Pomaga przezwyciężać problemy, radzić sobie z trudnościami i uczy ciężkiej pracy oraz systematyczności. To umiejętności uniwersalne, które przydadzą się każdemu. Szkoła tańca Danceworld łączy naukę kroków i rozwój osobisty w niezwykłą podróż po rytmach, stylach i kulturach całego świata.

Szkoła tańca Danceworld przygotowała specjalną ofertę dla dzieci. – Stworzyłam autorski program dla najmłodszych, dzięki któremu odbędą pasjonująca podróż przez style tańca z całego świata. Nauczymy najmłodszych wyznaczać cele i z zaangażowaniem je realizować, budować pewność siebie, zmieniać nieśmiałość w odwagę i uczyć swobodnej i naturalnej autoprezentacji – zapowiada Agnieszka Kaczorowska.

Na początek możecie się sami przekonać, jak wyglądają zajęcia. Danceworld przygotował specjalne bezpłatne warsztaty w najbliższą sobotę 26 sierpnia o godzinie 11 w restauracji Biała przy ul. Francuskiej 2. O godz. 11:00 odbędzie się warsztat dla dzieci w wieku 6-8 lat, a od godz. 12:00 zajęcia dla dzieci w wieku 9-12 lat.

Mogą wziąć w nich udział ci, którzy zarezerwują miejsce dla swoich pociech wysyłając maila na adres warsztaty@dwbak.com.

„Taneczny koniec wakacji w Białej” to muzyka, konkursy z nagrodami i czas spędzony wspólnie całą rodziną. Warsztaty poprowadzi Agnieszka Kaczorowska, właścicielka szkoły Danceworld, wraz z wykwalifikowanymi trenerami. Zajęcia skierowane są do dzieci w każdym wieku, a podczas warsztatów każdy z uczestników będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności i talent, które później rodzice będą mogli omówić z prowadzącymi. Konsultacje również są bezpłatne.

Restauracja Biała przygotowała specjalną ofertę śniadaniową dla całych rodzin. Uwaga – liczba miejsc jest ograniczona!

Agnieszka Kaczorowska i jej trenerzy prowadzą również cykl „Roztańczone środy na PGE Narodowym”. W każdą środę o godzinie 17 miłośnicy tańca w każdym wieku spotykają się przy bramie numer 2 PGE Narodowego, by wspólnie poznawać nowe kroki. Tak będzie aż do 20 września – możecie dołączyć do nich w każdej chwili.

Agnieszka Kaczorowska to Mistrzyni Świata w Tańcach Latynoamerykańskich, uczestniczka pięciu edycji programu „Taniec z Gwiazdami”, w którym w 2015 wygrała Kryształową Kulę. Swoim doświadczeniem z przyjemnością i zaangażowaniem dzieli się przede wszystkim z dziećmi. Wie, czego brakuje Maluchom oraz Młodzieży w edukacji tanecznej, dlatego podpowiada właściwe kierunki rozwoju, łącząc naukę tańca z przyjazną motywacją.

To, co w dzieciach fascynujące, to ich naturalna ciekawość świata. Chcę w nich podsycać to uczucie, które dorosłym towarzyszy niezwykle rzadko. Dodatkowo podróż przez świat tańca zapewni dzieciom wszechstronny rozwój fizyczny i wielowątkową edukację w ciekawej formie. Zajęcia są jednocześnie mentalnym treningiem rozwoju osobistego dla najmłodszych – opowiada Agnieszka Kaczorowska. Szkoła Danceworld by Agnieszka Kaczorowska rusza we wrześniu. Zapisy już trwają.

Szczegóły oferty na stronie

www.dwbak.com

Wszystkie wydarzenia i bieżące informacje znajdziecie na

www.facebook.com/danceworldbyagnieszkakaczorowska/

Tagi: Agnieszka Kaczorowska, Danceworld, Dla Dzieci, Taniec, Warsztaty

Wiesz lub widziałeś coś ciekawego? Napisz do nas!

Zobacz też