POMIAR NA ŻYWO dzisiaj, godz 17:10 (ulica Zwycięzców)
59 aktualna temperatura -5 °C
ciśnienie 1026 hPa pm2.5 39 μg/m3
powietrze bywało lepsze wilgotność 61% pm10 59 μg/m3
niedziela , 6 sierpnia 2017 r. , Ela K. Zaproponuj newsa!

"Ryś" przy ul. Elsterskiej 3A zamknięty od 1 lipca

"Chciałam podzielić się informacją, która dotyczy głównie mieszkańców okolic Ronda Waszyngtona. Z dniem 1 lipca 2017 przestał istnieć sklep spożywczy "Ryś" przy ul. Elsterskiej 3A."

"Jest nam ogromnie smutno, bo wrósł w naszą okolicę i był dla nas mieszkańców nie tylko miejscem dobrych zakupów, ale miejscem, w którym można było porozmawiać, pośmiać się, wyżalić. Traktowani byliśmy jak wielka saskokępska rodzina. Z mapy Saskiej Kępy zniknął następny mały cudowny sklepik. Dla mnie to historia. Od bez mała 60 lat był w tym domu sklep, zmieniali się tylko najemcy. Coś odeszło i już nic nie będzie takie samo na ulicy Elsterskiej. Bardzo jesteśmy wdzięczni za Wasz trud (sklep czynny był od 6.00 d0 20.00), za starania, żeby wszystko było świeże i dobre jakościowo, za spełnianie naszych zachcianek i za inne usługi sąsiedzkie, jak np. odbieranie przesyłek od kurierów, przekazywanie kluczy itp. Jesteście wielcy i tak strasznie szkoda, że nie zobaczymy się codziennie, nie spotkamy idąc do pracy Pana Rysia, Pani Ali, Pani Krysi, Pani Mirki, Pani Moniki i oczywiście nieodżałowanej naszej Pani Eli. Dziękujemy"

Ela K.

Tagi: Rondo Waszyngtona, Ryś, Sklep Spożywczy, Ulica Elsterska,

Zobacz również
Spacer z Praską Ferajną

Spacer z Praską Ferajną

środa, 31.01.2018 28

Wybierzemy się na wyspę, przynależną raz do brzegu lewego, a raz do prawego. [...]

Pożar w kamienicy przy ulicy Elsterskiej

Pożar w kamienicy przy ulicy Elsterskiej

poniedziałek, 1.01.2018

Wczoraj wieczorem (31 grudnia) w kamienicy przy ulicy Elsterskiej doszło do pożaru. Jedna osoba została poszkodowana i trafiła do szpitala. [...]

Ważne tematy

Dołącz do naszej społeczności

Polecamy: czekoladowy telegram